поздравление ветерана

Ігор Кріворотній привітав ветерана Великої Вітчизняної війни з 90-річчям

22 травня ветеран Великої Вітчизняної війни, мешканка вулиці Співдружності Міхєєва Олена Демидівна відзначає своє 90-річчя. Від імені громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» з Днем народження Олену Демидівну привітав депутат Саксаганської райради від ВО «Батьківщина» Ігор Криворотній.

Разом з побажаннями здоров'я, довголіття і оптимізму, Ігор Іванович висловив ветерану найглибшу вдячність за її героїзм і мужність, проявлені під час Другої світової.

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» привітали ветерана праці з професійним святом

Напередодні Дня залізничника члени громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» привітали з професійним святом ветерана Другої світової війни, учасника бойових дій, ветерана праці, кавалера однією з вищих нагород СРСР - ордена Трудового Червоного Прапора Репешко Миколи Олексійовича. Керівник районної організації Ігор Вовкозуб від імені депутата Криворізької міської ради, голови громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ольги Бабенко передав ветерану праці найкращі слова і побажання - міцного здоров'я, бадьорості духу, оптимізму, турботи і уваги двох дочок, чотирьох онуків і п'яти правнуків.

6 грудня - День Збройних сил України

З нагоди Дня Збройних сил України, депутат Центрально-Міського райради Наталя Ярковская і активісти «ЗА РІДНЕ МІСТО» привітали голову Ради ветеранів 17 Криворізької танкової бригади Мазура Валентина Михайловича зі святом.

Від себе особисто та від імені голови об'єднання депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко активісти побажали Валентину Михайловичу здоров'я і довголіття, сімейного благополуччя, миру і добра.

Низький вам уклін, дорогі ветерани!

27 січня, в день 74-ї річниці зняття блокади Ленінграда, керівник Довгинцівського районного осередку «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ігор Вовкозуб побував в гостях у учасника героїчної оборони і визволення міста-героя Ленінграда Титаренко Івана Андрійовича, нагородженого Орденом Червоної Зірки, Орденом Вітчизняної війни і медаллю за відвагу.

Будучи вже в поважному віці (97 років), ветеран чітко пам'ятає багато подробиць того важкого воєнного часу. Оборона Ленінграда стала однією з найбільш героїчних сторінок Другої світової війни, символом безприкладного мужності і справжнього патріотизму.