помощник депутата

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Центрально-Міського району

Проведення зустрічей з виборцями - це частина системної роботи депутатів міської та районних рад команди ВО «Батьківщина». 26 вересня, після завершення робочого дня, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Мозолевського, Машинобудівною, Плеханова і Тургенєва.

На зустрічі Ольга Володимирівна ще раз звернула увагу, що громадські приймальні ВО «Батьківщина» працюють в кожному районі міста Кривого Рогу та їх двері завжди відкриті для криворіжців. Також депутати проводять прийоми громадян, працюють на відкритих громадських приймальнях, щоб кожен бажаючий міг звернутися і отримати допомогу у вирішенні актуальних питань громади.

Мешканці багатоповерхівок побоюються, що через повне ігнорування домоуправителя їх будинки стануть непридатними для проживання

Величезна кількість мешканців багатоповерхівок всерйоз побоюються, що через повне ігнорування домоуправітелем комунальної проблематики, їх будинки незабаром стануть непридатними для проживання. Мешканці міста, які звернулися на сьогоднішній прийом голови депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольги Бабенко, кажуть, що протягом довгих років не можуть «достукатися» до керівників підприємств, і що робити далі - просто не уявляють.

Помічник депутата Світлана Булавка провела плановий прийом громадян

11 травня Світлана Булавка - помічник депутата Центрально-Міської райради від ВО «Батьківщина» Вадима Мірзояна, провела плановий прийом громадян. Одне з питань, з якими звернулися жителі району, - необхідність проведення капітального ремонту мосту, що з'єднує МОДР і Цегельний завод. За словами заявників, конструкції мосту знаходяться в аварійному стані і використання його в нинішньому стані вкрай небезпечне.

Також в ході прийому представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» надала ряд консультацій з соціальних питань та прийняла звернення з пропозицією про впровадження в Кривому Розі програми «Безпечне місто», яке буде уважно вивчене депутатом.

Високі комунальні тарифи не по кишені багатьом інгульчанам

Колективна прохання завезти пісок на дитячий майданчик і засипати ями на дорогах надійшла від жителів вулиці Аврори на плановий прийом депутата Інгулецького райради Сергія костомахи, проведений 18 жовтня його помічником Сергієм Бєловолова. З наближенням опалювального сезону, все більшої актуальності серед інгульчан набуває тема нарахування субсидій - з даного питання представником "ЗА Рiдне МIСТО" також були надані консультації.

У складних життєвих ситуаціях людям необхідна юридична допомога

Звернулися на сьогоднішній прийом депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко жителі вулиці Магнітогорській - в розпачі. Їх котедж, як і сусідні, в недалекому майбутньому буде знесений, а на їх місці ПАТ "КЗРК" буде вести шахтну розробку. Але справа в тому, що підприємство пропонує людям невідповідний і абсолютно нерівноцінне, з їх точки зору, житло, в той же час не припиняючи спроби їх виселити. Більшість сусідів вже відселені, тому заявники впевнені, що виселення, навіть поза їхньою волею - питання часу.

Пенсіонери хочуть знати, наскільки підвищаться їх пенсії

Нова пенсійна реформа, разом з надіями на підвищення пенсій, викликала у старшого покоління жителів Саксаганського району масу питань. На багато з них відповів на плановому прийомі громадян Антон Чирва - помічник депутата Криворізької міськради Дмитра Плакси. Мешканці однієї з дев'ятиповерхівок на мікрорайоні Ювілейний звернулися за допомогою в проведенні обстеження технічного стану їхнього будинку, так як впевнені в його аварійному стані. Також представником "ЗА РIДНЕ МIСТО" були надані консультації по ряду комунальних і соціальних питань.

Скільки терновчанам чекати обіцяних ремонтів?

26 жовтня Катерина Плотнікова - помічник депутата Тернівської райради Дениса Хотькіна, провела прийом громадян. Серед питань, з якими звернулися терновчане - багато скарг на керуючу компанію. За словами заявників, на початку поточного року їм обіцяли виконати ремонт покрівлі, але до сих пір роботи навіть не почалися. Така ж ситуація і з ремонтом під'їздів і комунікацій - терміни постійно переносяться, а мешканці змушені жити в некомфортних умовах. Також представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» надала звернулися консультації по пенсійним і соціальним питанням.

Абоненти компанії, що управляє захищатимуть свої права в суді

Жителі вулиці Ціолковського, втомившись від свавілля керуючої компанії ТОВ «Сітісервіс-КР» вирішили відстоювати свої права в суді. Підтримку в даному питанні - як фінансову, так і юридичну, забезпечує городянам депутат Криворізької міськради Геннадій Черствий. 6 листопада помічник депутата юрист Михайло Щокін зустрівся з ініціативною групою мешканців щоб обговорити деталі позовної заяви, яке найближчим часом буде подано до суду.

Нагадаємо, що жителі Ціолковського звернулися на прийом члена депутатської групи «ЗА РІДНЕ МІСТО» Геннадія черствий у вересні нинішнього року зі скаргами на неякісні послуги, які за великі гроші надає їм керуюча компанія ТОВ «Сітісервіс-КР». Крім того, люди заявили, що до оплати їм представляють рахунки за послуги, які по факту не було надано.

Працівники Територіального центру отримали подарункові сертифікати від «ЗА РІДНЕ МІСТО»

7 листопада помічник депутата Тернівської райради Дениса Хотькіна - Катерина Плотнікова зустрілася з дружним жіночим колективом територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів в Тернівському районі.

Представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» привітала всіх з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери, вручила подяки та подарункові сертифікати співробітникам, які пропрацювали в Територіальному центрі більше 20 років.

 

Безпека пішоходів знаходиться під загрозою

З проханням забезпечити безпеку дорожнього руху, відновивши зовнішнє освітлення вздовж центральної дороги, звернулися городяни на прийом депутата Тернівської райради Сергія Кривошеїна, який провів помічник депутата Андрій Гнєвишев. За словами тернівчан, неосвітленим виявилася ділянка дороги від зупинки «Якуба Колоса» до зупинки «Центральна», на якому знаходиться кілька пішохідних переходів.
Також представник "ЗА РIДНЕ МIСТО" надав жителям району ряд консультацій по комунальним та соціальних питань.