Покровский район

Про своє, партійне. Зустріч у Покровському районі

Разом - про важливе. Депутат Покровської районної ради Вікторія Ещіна провела зустріч з однопартійцями. Місцем зустрічі став загальний «будинок» команди - офіс Покровської районної організації ВО «Батьківщина».

Про підсумки року, плани на наступний, нові ідеї та актуальні нововведення - поговорити команді завжди є про що. Обговорили закон про продаж землі і необхідність проведення референдуму з даного питання.

Робота - за планом. Ольга Бабенко провела зустріч-тренінг з командою Покровської організації

В громадській приймальні Покровської районної організації ВО «Батьківщина» пройшла зустріч Ольги Бабенко з активом районної організації. У діалозі взяли участь депутати районної ради, активісти команди.

На порядку денному - питання щодо формування плану роботи районної організації на майбутній період. Щоб збори не були нудним партійним заходом, Ольга Бабенко провела невеликий тренінг, поділилася кращими практиками роботи міської приймальні. Центральний офіс працює в режимі нон-стоп, щорічно обробляє тисячі звернень криворіжців, тут же проводяться прийоми депутатів, зустрічі з виборцями і представниками громадських організацій. Відкритий простір небайдужих людей і креативних ідей, - таким керівник бачить кожен офіс організації.

Дороги біля будинку - центральне питання прийому депутата Вадима Години

Вадим Година, депутат Покровської районної ради від ВО «Батьківщина», провів запланований прийом громадян Покровського району.

Перше прохання - допомогти вирішити питання з дітьми, які зараз знаходяться в Центрі Соціально-психологічної реабілітації дітей №1. Жінка розповіла про те, що ростила онуків з самого народження і впевнена - 3-х і 8-річному хлопчикам буде набагато краще вдома.

Надають або тільки беруть за послуги? Скарги на роботу керуючих компаній - в лідерах на прийомах депутатів

Тетяна Клевцова, депутат Покровської районної ради від ВО «Батьківщина» провела запланований прийом громадян Покровського району.

Мешканці прийшли з цілим рядом скарг на керуючі компанії. Вже не перший раз мешканка мікрорайону 4-й Зарічний нарікає на роботу ТОВ «УЮТ-2011» (раніше зверталася з проблемою занедбаного будинку, який перетворився на стихійне сміттєзвалище - команда ВО «Батьківщина» допомогла врегулювати питання, управитель підтримував порядок на території). Минув час, а історія повторюється по колу. Правда, з невеликим, та вагомим але. Тепер «УЮТ-2011» за свої «послуги» нараховує чималі рахунки.

Серця вимагають змін, а дороги - ремонту. Прийом у Покровському районі

Вікторія Ещіна, депутат Покровської районної ради від ВО «Батьківщина», провела плановий прийом громадян Покровського району.

Основна маса звернень жителів - про необхідність ремонту доріг і тротуарів. Також просять звернути увагу на порядок біля супермаркету «АТБ», який знаходиться на бульварі Маршала Василевського (на території розбита будівля та небезпечні тротуари). Крім цього, вони цікавляться можливістю облаштування дворів лавками.

Депутат дала необхідні роз'яснення, з питань ремонту доріг прийняті звернення і готуються депутатські запити до відповідних інстанцій.

Ще одна пісочниця готова для веселих дитячих ігор

Ще одна пісочниця готова для веселих дитячих ігор! Мешканці будинку по вулиці Едуарда Фукса, 40 висловлюють подяку представникам «ЗА РЫДНЕ МIСТО» - депутатам Покровської райради від ВО «Батьківщина» Дмитру Левченко, Вікторії Ещіній і Тетяні Клевцовій, помічникам депутатів Олексію Кужельному і Роману Ткалич за допомогу у благоустрої ігрового майданчика та турботу про дозвіллі малюків.

Депутати Покровської райради подарували вихованцям реабілітаційного центру №1 незабутній вихідний

13 травня депутати Покровської райради від ВО «Батьківщина» Дмитро Левченко, Тетяна Клевцова і помічник депутата Олексій Кужельний подарували вихованцям реабілітаційного центру №1 незабутній вихідний. Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» пригощали дітей фруктами і морозивом, але справжнім цвяхом програми став доброзичливий кінь по кличці Парк - він із задоволенням катав дітей і брав з їх рук ласощі.

Ми щиро дякуємо Парку і його господарю Олегу Леонтьєву за участь у заході та доставлене дітям задоволення!

Мешканці міста продовжують робити свої двори гарними

Мешканці вулиці Сержанта Рзянкина, 2 продовжують робити свій двір гарним і затишним, а допомагають їм у цьому - представники «ЗА РІДНЕ МІСТО». Депутати Покровського райради від ВО «Батьківщина» Вікторія Ещіна і Тетяна Клевцова передали фарбу і інші витратні матеріали, за допомогою яких мешканці пофарбували квіткові клумби та побілили бордюри й дерева.

28 квітня пройшов чемпіонат KRIVIY RIG OPEN 2018 (BRAZILIAN JIU-JITSU CHANPIONSHIP)

28 квітня в СК «Молодість» пройшов відкритий чемпіонат міста з бразильського джиу джитсу KRIVIY RIG OPEN 2018 (BRAZILIAN JIU-JITSU CHANPIONSHIP). У змаганнях взяли участь понад 150 найсильніших спортсменів з усієї України, але 1-е командне місце вдалося завоювати криворіжцям.

Як і в попередні роки, спонсорську підтримку в організації та проведенні турніру надала голова "ЗА РІДНЕ МIСТО" і депутатської фракції «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко і депутат Покровської райради від ВО «Батьківщина» Дмитро Левченко. За підтримку спорту і вагомий внесок в його розвиток в нашому місті Ольга Володимирівна і Дмитро Петрович були нагороджені грамотою від керівника Криворізької федерації з бразильського джиу джитсу Олександра Воронича.

Представники «ЗА PIДНЕ МIСТО» прийняли участь у покладанні квітів до меморіальних знаків Героям-чорнобильцям

26 квітня Кривий Ріг вшанував учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У всіх районах міста пройшли урочисті заходи, які зібрали тисячі городян, серед яких - депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина», помічники депутатів, активісти «ЗА PIДНЕ МIСТО».

Аварія на Чорнобильській електростанції - наймасштабніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергетики. У ліквідації її наслідків брали участь понад 350 тисяч українців, багато з яких - криворіжці. Їх називають по-різному: чорнобильці, ліквідатори, пожежники ... Але всі вони - Герої, які ціною власного здоров'я, а часто і життя, врятували мільйони людей.