плановый прием депутата

Проведено плановий прийом депутата Інгулецької райради Галини Бакланової

За допомогою у вирішенні чергових комунальних проблем звернулися сьогодні інгульчани на плановому прийомі депутата Інгулецького райради від ВО «Батьківщина» Галини Бакланової. Люди не можуть дочекатися від керуючої компанії не тільки давно обіцяних ремонтів покрівлі, підвалу та загальнобудинкових комунікацій, але навіть усунення аварійної ситуації в одній з квартир. В ході прийому представник «ЗА РIДНЕ МIСТО» також надала мешканцям району консультації з питань виплат «дітям війни» та перерахунку пенсій.

Ольга Бабенко: «Керуючі компанії зобов'язані виконувати свою роботу швидко і якісно!»

Осіннє похолодання і часті дощі стали серйозним випробуванням для знову відремонтованих дахів багатоповерхівок. І, на жаль, не всі ремонти покрівель, яких з таким трудом добивалися від керуючої компанії терновчане, часто звертаючись за допомогою до депутатів «ЗА РІДНЕ МІСТО», виявилися якісними...  Про це депутату Криворізької міськради, главі «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ользі Бабенко розповіли жителі Тернівського району на відбулося 2 листопада плановому прийомі громадян. За словами обурених заявників, за проведені «ремонти» їм довелося заплатити комунальникам чималі гроші, але при перших же дощах власники квартир верхніх поверхів побачили на стелях вже стали звичними мокрі плями.

Деякі інгульчани ще не дочекалися тепла в квартирах

На плановий прийом депутата Інгулецького райради Сергія костомахи надійшло звернення від мешканців приватного сектора, які стверджують, що через регулярних вибухів в кар'єрі Південного ГЗК руйнується їхнє житло. Чи має під собою будь-які підстави це підозра, стане відомо після офіційної відповіді на депутатський запит.

Також представником «ЗА РІДНЕ МІСТО» було розглянуто ряд питань комунального характеру - про невиконання ремонтних робіт КП «Кривбасводоканал» і відсутності опалення в квартирах інгульчан.

Несправні водопровідні засувки можуть стати причиною комунальної аварії

10 листопада депутат Довгинцівського райради Андрій Клименко провів черговий прийом громадян.

Жителі вулиць Живописної, Карпенко-Карого та Молодіжної звернулися за допомогою в проведенні ремонту або заміни водопровідних засувок, а мешканці вулиці Героїв АТО принесли колективне звернення з проханням захистити їх від агресивних безпритульних собак, які нападають на перехожих біля стаціонарного смітника. Також в ході прийому помічник депутата «ЗА РІДНЕ МІСТО» юрист Олена Шафранова надала жителям Довгинцівського району консультації з питань оформлення спадщини, розділу майна і оплати комунальних послуг, а також надала допомогу в підготовці судового позову і захисту найманого працівника від незаконних вимог роботодавця.

Через сусіда-неплатника десятки сімей залишилися без тепла

Незважаючи на непомірно високі тарифи на комунальні послуги, оплачувати які складно навіть за допомогою субсидій, деякі з цих послуг надаються неякісно або ж не надаються взагалі. Як випливає з колективного звернення, з яким звернулися мешканці однієї з багатоповерхівок на прийом депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко, КП «Кріворожтеплоцентраль» відмовляється поставляти тепло всьому будинку через одного неплатника, що має велику заборгованість перед підприємством. Люди просять главу «ЗА РІДНЕ МІСТО» допомогти знайти розумний вихід з ситуації, що склалася, мимовільними заручниками якої вони опинилися.

Багато інгульчани хочуть відмовитися від загальнобудинкових лічильників газу

На плановому прийомі депутата Інгулецького райради від ВО «Батьківщина» Євгена Анистратенко жителям району було надано безліч консультацій з питань оформлення спадщини і субсидій, збору документів для виїзду на роботу за кордон, встановлення індивідуальних газових лічильників, перерахунку пенсій та врегулювання суперечок з банками. Також представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» прийняв ряд звернень з питаннями комунального характеру, за якими вже ведеться робота.

У квартирах тернівчан батареї досі холодні

На плановий прийом депутата Тернівської райради Дениса Хотькіна звернулися обурені терновчане з резонним питанням - "Чому, незважаючи на що почався місяць тому опалювальний сезон, в їх квартирах досі холодно?". Дане питання взято депутатом на особистий контроль.

Також в ході прийому були надані консультації з питань оформлення субсидій.

Наскільки правомірні відрахування з пенсій в рахунок погашення боргу за газ?

21 листопада пройшов плановий прийом депутата Інгулецького райради Євгена Анистратенко, в ході якого жителям району були надані консультації з питань нарахування субсидій та перерахунку пенсій, надано допомогу в складанні декількох офіційних документів - скарг, запитів і позовної заяви.

Крім того, депутатом був прийнятий ряд звернень з питаннями комунального характеру і проханням з'ясувати, наскільки правомірні відрахування з пенсії в рахунок погашення заборгованості за спожитий газ без згоди самого пенсіонера-боржника.

Наскільки якісний газ надходить в будинку криворіжців?

Багато жителів Довгинцівського району, які звернулися на плановий прийом депутата Криворізької міськради Івана Груніна, скаржаться на дуже низьку якість енергоносіїв, а також на регулярні перебої з їх постачанням. Так, в приватному секторі по вулиці Сікорського практично щодня на 3-4 години відключають електроенергію, ніж виводять з ладу техніку, зокрема, електричні котли. Жителі вулиці Параджанова стверджують, що якість побутового газу знизилося в рази - тепер для опалення квартири газовий котел споживає майже вдвічі більше газу, ніж в минулому опалювальному сезоні.

Крім того, депутатом від ВО «Батьківщина» було прийнято ряд звернень з питань прибирання аварійного сухостою, відновлення зовнішнього освітлення та асфальтування пішохідних доріжок.

Дороги приватного сектора під час дощів стали непрохідними

1 грудня депутат Центрально-Міського райради Наталя Ярковская провела плановий прийом громадян. Крім традиційних скарг на керуючу компанію «Сітісервіс - КР», яка не реагує на заяви абонентів і не виконує своїх зобов'язань перед ними, городяни звернулися за допомогою в асфальтування другорядних доріг і вулиць приватного сектора.
Також депутат "ЗА Рiдне МIСТО" проконсультувала жителів району щодо оформлення субсидій та обговорила питання благоустрою паркових зон.