02.09 9 місяців тому

Після битви - мирна забудова

Ольга Бабенко взяла участь в обговоренні планів на «відвойовану» жителями територію «Едельвейс»-будинку

Історія цієї битви - давня. Відстоювати права жителів на впорядковану, комфортну територію і приємний оку вид з вікна довелося не один тиждень. Мова про резонансні плани появи комерційної парковки у дворі житлового будинку.

«Ми з моїм колегою по депутатському корпусу Миколою Колесником буквально прописалися в цьому дворі. І, слід зазначити, особиста присутність та особистий контроль всіх процесів дали потрібні результати. Це при тому, що були викопані ями під комунікації, а залізобетонний паркан уже встановлювався. Раді, що вдалося розгорнути на 180 градусів плани, що йдуть в розріз з бажанням власників квартир будинку. Настав час приємних планів, що буде на цій, відвойованої території», - коментує керівник криворізької організації ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко.

Сьогодні Ольга Бабенко та Микола Колесник провели зустріч з мешканцями будинку № 29В по вулиці Володимира Великого, в народі відомого як «Едельвейс». На сьогодні всі роботи зупинено, плити демонтовані, йде перевірка документації, в тому числі - сумнівного протоколу громадських слухань. За пропозицією депутатів на цій території має бути встановлено дитячий майданчик. Спільно обговорювалися необхідні заходи для його встановлення. Прийнято рішення призначити дату загальнобудинкового суботника для підготовки території до «нового життя».