30.09 3 місяці тому

Перша зустріч - з кандидатом номер один

Представники ОБСЄ в Україні поспілкувалися з Ольгою Бабенко

Даніеле Д'Еспозіто - довготерміновий спостерігач, представник місії зі спостереження за місцевими виборами - 2020. У Кривому Розі його та його колег чекає велика робота. Офіційні зустрічі - одна з важливих її складових.

Зустріч з Ольгою Бабенко, кандидаткою в мери Кривого Рогу, номером один в списку ВО «Батьківщина» у Криворізьку міськраду, - найперша в списку запланованих місією. Конструктивний діалог тривав близько години: про старт виборчого процесу, новинки і складнощі процедури голосування та підрахунку, про медіа-майданчиках інформування про партійну діяльність.

Одним з важливих акцентів зустрічі можна виділити обговорення питання рівності учасників виборчого процесу в Кривому Розі. У боротьбі, де беруть участь як олігархи, так і підприємці, діючі депутати міськради, це ключовий момент. Представника ОБСЄ цікавила позиція Ольги Бабенко щодо рівних можливостей для агітації та інших процесів. Також окремо зупинилися на електоральних полях, роботі ВО «Батьківщина» в громадських і виїзних приймальнях, на фейсбуці та у дворах виборців.