24.07 1 місяць тому

Перепади - на Барикадній, переплави - на Дощовий

Про проблеми з напругою в мережі і становищем мосту

Багаторічна проблема жителів вулиці Барикадної - перепади напруги в електромережі (від 140 до 235 вольт). Після тривалої і безуспішної боротьби звернулися з проханням до представників команди Ольги Бабенко - керівника Центрально-Міської районної організації ВО «Батьківщина» Ігоря Вовкозуба і члена активу Олени Чумак.

Городяни констатують факт, - працівники ДТЕК уже багато років відтягують вирішення даної проблеми, посилаючись на різні причини. Тим часом невирішена проблема має серйозні наслідки. В останні роки через стрибки напруги в будинках жителів регулярно виходять з ладу побутові прилади.

Ще одне життєве питання - стан понтонного мосту через річку Інгулець в районі вулиці Дощова. На сьогодні міст практично знаходиться у воді. Весь, не рахуючи окремих бортиків. За словами місцевих жителів, раніше «мисливці» за металобрухтом викрутили кілька понтонних пробок. Ходити по бортику непросто і небезпечно для здоров'я. З останньої письмової відповіді від Департаменту благоустрою та житлової політики міськвиконкому випливає, що даний понтонний міст на балансі міста не числиться і кошти на його ремонт не передбачені.

Також в ході зустрічі було порушено проблему асфальтування ділянки вулиці Дощової, що знаходиться під нахилом та веде до понтонного мосту, та інші питання.

Всі письмові звернення на ім'я депутатів прийняті до роботи.