палатки

Жителі Кривого Рогу мають нагоду отримати актуальну інформацію про діяльність депутатів

Мешканці Кривого Рогу, завдяки роботі інформаційних наметів, завжди можуть отримати актуальну інформацію про діяльність депутатів команди Ольги Бабенко, виконані справи, прийоми депутатів, контакти громадських приймалень, які працюють в кожному районі Кривого Рогу та завжди відкриті для криворіжців.

У неділю депутати ВО «Батьківщина» знову вийшли на вулиці Кривого Рогу

У недільний день депутати ВО «Батьківщина» знову вийшли на вулиці Кривого Рогу, щоб кожен бажаючий зміг отримати звіт депутата про виконану роботу, звернутися з питаннями, які потребують вирішення.

Ольга Бабенко як керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді впевнена, що кожен депутат повинен вести системну роботу: проводити зустрічі з виборцями, вести прийоми, допомагати у вирішенні актуальних для криворіжців питань. Саме на цих принципах будується робота депутатів міської та районних рад ВО «Батьківщина» в Кривому Розі.

"БАТЬКІВЩИНА" звітує перед своїми виборцями

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко кілька років тому запровадила практику організації та проведення прийомів виборців просто на вулицях Кривого Рогу. За цей період кожен депутат міської і районної ради партії «Батьківщина» провів десятки зустрічей з виборцями прямо на інформаційних наметах.

12 травня в кожному районі міста Кривого Рогу також працювали відкриті громадські приймальні депутатів ВО «Батьківщина», депутати звітували перед своїми виборцями, брали до роботи нові звернення.

Інтереси криворіжців - на першому місці!

Жителі Саксаганського, Центрально-Міського, Металургійного і Інгулецького районів могли отримати консультації чи практичну допомогу у вирішенні своїх проблемних питань від наших депутатів, які працювали 26 квітня у відкритих прийомних «ЗА РІДНЕ МІСТО». Волонтери об'єднання брали звернення до членів нашої депутатської групи і поширювали газету «У твоєму городе» зі звітом голови об'єднання депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко.

В інформаційних наметах вели прийом депутат Центрально-Міського райради Вадим Мірзоян, депутат Металургійного райради Ольга Рульова і депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха.

Городяни категорично проти загальнобудинкових газових лічильників

 

3 квітня під всіх районах міста працювало 8 відкритих прийомних «ЗА РІДНЕ МІСТО». Наші депутати і волонтери знову відповіли на сотні питань городян і прийняли безліч звернень.

 

Однією з найбільш обговорюваних тем як і раніше є примусова установка ПАТ «Криворіжгаз» загальнобудинкових газових лічильників - люди категорично не згодні з таким несправедливим розподілом спожитого газу між мешканцями багатоповерхівок. Багато криворіжці звертаються за консультаціями по установці індивідуальних приладів обліку газу.

 

"ЗА Рiдне МIСТО" добре знають в кожному районі!

Сьогодні у відкритих прийомних "ЗА Рiдне МIСТО" було людно - городяни виявляли щиру радість від появи на вулицях наших інформаційних наметів, дякували представників об'єднання за допомогу у вирішенні своїх попередніх звернень, і, звичайно, приходили з новими проблемами.

 

30 березня для жителів міста працювало 8 інформаційних наметів "ЗА Рiдне МIСТО" і 2 мобільні групи, виїзні прийоми провели: депутат Криворізької міськради Дмитро Плакса, депутат Саксаганського райради Олена Гузачева, депутат Покровського райради Сергій Біленко, депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха і депутат Центрально- міського райради Наталя Ярковская.