палатки

У неділю депутати ВО «Батьківщина» знову вийшли на вулиці Кривого Рогу

У недільний день депутати ВО «Батьківщина» знову вийшли на вулиці Кривого Рогу, щоб кожен бажаючий зміг отримати звіт депутата про виконану роботу, звернутися з питаннями, які потребують вирішення.

Ольга Бабенко як керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді впевнена, що кожен депутат повинен вести системну роботу: проводити зустрічі з виборцями, вести прийоми, допомагати у вирішенні актуальних для криворіжців питань. Саме на цих принципах будується робота депутатів міської та районних рад ВО «Батьківщина» в Кривому Розі.

"БАТЬКІВЩИНА" звітує перед своїми виборцями

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко кілька років тому запровадила практику організації та проведення прийомів виборців просто на вулицях Кривого Рогу. За цей період кожен депутат міської і районної ради партії «Батьківщина» провів десятки зустрічей з виборцями прямо на інформаційних наметах.

12 травня в кожному районі міста Кривого Рогу також працювали відкриті громадські приймальні депутатів ВО «Батьківщина», депутати звітували перед своїми виборцями, брали до роботи нові звернення.

Інтереси криворіжців - на першому місці!

Жителі Саксаганського, Центрально-Міського, Металургійного і Інгулецького районів могли отримати консультації чи практичну допомогу у вирішенні своїх проблемних питань від наших депутатів, які працювали 26 квітня у відкритих прийомних «ЗА РІДНЕ МІСТО». Волонтери об'єднання брали звернення до членів нашої депутатської групи і поширювали газету «У твоєму городе» зі звітом голови об'єднання депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко.

В інформаційних наметах вели прийом депутат Центрально-Міського райради Вадим Мірзоян, депутат Металургійного райради Ольга Рульова і депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха.

Городяни категорично проти загальнобудинкових газових лічильників

 

3 квітня під всіх районах міста працювало 8 відкритих прийомних «ЗА РІДНЕ МІСТО». Наші депутати і волонтери знову відповіли на сотні питань городян і прийняли безліч звернень.

 

Однією з найбільш обговорюваних тем як і раніше є примусова установка ПАТ «Криворіжгаз» загальнобудинкових газових лічильників - люди категорично не згодні з таким несправедливим розподілом спожитого газу між мешканцями багатоповерхівок. Багато криворіжці звертаються за консультаціями по установці індивідуальних приладів обліку газу.

 

"ЗА Рiдне МIСТО" добре знають в кожному районі!

Сьогодні у відкритих прийомних "ЗА Рiдне МIСТО" було людно - городяни виявляли щиру радість від появи на вулицях наших інформаційних наметів, дякували представників об'єднання за допомогу у вирішенні своїх попередніх звернень, і, звичайно, приходили з новими проблемами.

 

30 березня для жителів міста працювало 8 інформаційних наметів "ЗА Рiдне МIСТО" і 2 мобільні групи, виїзні прийоми провели: депутат Криворізької міськради Дмитро Плакса, депутат Саксаганського райради Олена Гузачева, депутат Покровського райради Сергій Біленко, депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха і депутат Центрально- міського райради Наталя Ярковская.