Ольга Рулева

Ольга Бабенко провела ряд зустрічей з окружними партійними організаціями

22 червня Ольга Бабенко, перший заступник керівника Криворізької міської організації ВО «Батьківщина», провела ряд зустрічей з окружними партійними організаціями.

На зустрічах Ольга Бабенко ознайомила присутніх з основними тезами форуму Юлії Тимошенко «Новий курс України», позначила цілі і завдання на найближчий період.

В даних заходах взяли участь депутати районних рад, керівники окружних партійний організацій, активісти.

До депутата Ольги Рульової звернулася мешканка вулиці Віталія Матусевича

До депутата Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольги Борисівни Рульової звернулася мешканка вулиці Віталія Матусевича, 38, яка від імені всіх сусідів просила посприяти в омолодженні величезного старого дерева. Виїхавши на місце і поспілкувавшись із заявницею, представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» з'ясувала, що керуюча компанія відмовила у вирішенні даного питання, посилаючись на відсутність необхідної техніки. Для виконання даного звернення будуть вжиті всі необхідні заходи.

Також Ольга Борисівна вручила пенсіонерці комплект безкоштовної періодичної літератури від керівника громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» і голови депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Криворізькії міськраді Ольги Бабенко.

В громадській приймальні керівника депутатської групи Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій

22 травня в громадській приймальні керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій.

На нараді були підведені підсумки роботи відкритих громадських приймалень, де проводили прийом депутати міської та районних рад, помічники депутатів, активісти організації. Тільки за тиждень роботи на інформаційних наметах було прийнято понад 500 звернень криворіжців, роздано тисячі примірників газет зі звітами депутатів ВО «Батьківщина».

Криворіжці втомлюються чекати реакції від керуючих компаній

Мешканці одного з будинків по вулиці Степана Тильго, втомившись чекати від керуючої компанії реакції на свої неодноразові заяви, звернулися за допомогою на плановий прийом депутата Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольги Борисівни Рульової. Як випливає з колективного звернення, в старому будинку давно прийшла в непридатність каналізаційна система, і що нечистоти підтоплюють підвал, створюючи антисанітарну ситуацію. Люди просять представника «ЗА РІДНЕ МІСТО» посприяти у вирішенні їх багаторічної проблеми.

Також в ході прийому депутат проконсультувала жителів району з питань оформлення субсидії та перерахунку пенсії.

"БАТЬКІВЩИНА" звітує перед своїми виборцями

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко кілька років тому запровадила практику організації та проведення прийомів виборців просто на вулицях Кривого Рогу. За цей період кожен депутат міської і районної ради партії «Батьківщина» провів десятки зустрічей з виборцями прямо на інформаційних наметах.

12 травня в кожному районі міста Кривого Рогу також працювали відкриті громадські приймальні депутатів ВО «Батьківщина», депутати звітували перед своїми виборцями, брали до роботи нові звернення.

Депутати Металургійної райради взяли участь в урочистостях і поклали квіти до братської могили воїнів-визволителів

9 травня в Металургійному районі в сквері 60-річчя Перемоги біля меморіалу Вічної Слави відбувся мітинг-реквієм, приурочений до Дня Перемоги.

Депутати Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольга Рульова і Фаіг Алієв, помічники депутатів і активісти районної організації «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь в урочистостях і поклали квіти до братської могили воїнів-визволителів, які загинули у Другій світовій війні.

Депутати від ВО «Батьківщина» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги

Депутати від ВО «Батьківщина» - Металургійної райради Ольга Рульова та Фаіг Алієв і Центрально-міської райради Наталя Ярковська та Олена Шевченко, помічники депутатів й активісти «ЗА РIДHE MICTO» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги, що пройшли 8 травня в Металургійному районі.

Представники «ЗА РIДHE MICTO» поклали квіти до Монументу Перемоги і вшанували пам'ять воїнів-визволителів хвилиною мовчання.

Депутати Металургійної райради привітали колектив і відпочиваючих терцентру

Депутати Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольга Рульова і Фаіг Алієв відвідали Територіальний центр соціального обслуговування, щоб привітати з наступаючим Днем Перемоги його колектив і відпочиваючих. Більшість з тих, хто обслуговується у центрі, має статус «діти війни», тому не з чуток знають про всі тяготи і поневіряння військового часу.

Представники «ЗА РIДHE MICTO» привітали всіх присутніх зі святом і організували чаювання - за ароматним чаєм з різноманітними солодощами люди обмінялися спогадами і поділилися своїми історіями.

Концерт в Територіальному центрі соціального обслуговування Металургійного району

У Територіальному центрі соціального обслуговування Металургійного району пройшов концерт, приурочений до Великодніх свят. Його організаторами виступили представники громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутати Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольга Рульова, Фаіг Алієв, а також керівник Довгинцівського районного осередку «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ігор Вовкозуб.

Відомі в нашому місті музиканти - викладачі музичної школи №11 - Олександр Кокарев і Тимур Сюткін під бурхливі оплески глядачів виконали популярні мелодії, подарувавши всім присутнім заряд оптимізму та гарного настрою.

Керуюча компанія не чує абонентів

20 жовтня депутат Металургійного райради Рулева Ольга Борисівна провела прийом громадян. І знову більшість звернень жителів району - скарги на ТОВ «Сітісервіс-КР». Зокрема, керуюча компанія не реагує на прохання спиляти сухостій і привести в порядок підвали житлових будинків - вони затоплені водою, що сприяє розмноженню комах і поширенню по всьому будинку задушливого запаху. Крім того, з прийняттям пенсійної реформи, до депутатів "ЗА Рiдне МIСТО" почали масово звертатися пенсіонери з проханням пояснити механізм нарахування пенсій відповідно до нового законодавства.