20.11 3 місяці тому

Ольга Бабенко завітала з подарунками до багатодітних родин

З нагоди Всесвітнього Дня дитини, Голова Криворізьких районної та міської організацій ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко, депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, спільно з головами районних партійних осередків ВО «Батьківщина», завітали сьогодні з подарунками до багатодітних родин, дитячого будинку сімейного типу, та родин, де виховуються діти під опікою.

Сімʼя Васильєвої Галини Іванівни, в якій виховується 9 дітей, були вимушені покинути свою домівку і переїхати з м. Берислав до Кривого Рогу та криворізька сімʼя Бурлаченко Лілії Миколаївни, Матері-героїні, в якій виховується 7 дітей.

Безмежна любов, щирість, всеохоплююче материнське милосердя, доброта, турбота, взаєморозуміння, тепла та дружня атмосфера, панують в цих родинах.

Люблячи, захищаючи та піклуючись про дитину, батьки вкладають душу і серце в її виховання. Прекрасно, що є такі дні, які покликані привернути увагу до проблеми захисту дітей та розвитку середовища, дружнього до малечі в усьому світі!

Маємо надію, що наші чомучки і улюблені всезнайки, пам’ятатимуть тільки хороші моменти зі свого дитинства! Нехай їх ясні дитячі очі будуть щасливими, нехай дитяча енергія заряджає всіх навкруги і нехай кожен малюк на землі , буде щасливий і оповитий батьківською ласкою!