21.11 3 місяці тому

Ольга Бабенко забезпечила багатодітні родини, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї та родини, де виховують дитину з інвалідністю продуктовими наборами та медико-санітарними засобами

Голова громадської організації «За рідне місто» Ольга Бабенко, депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Мария Бабенко, спільно з «Благодійним фондом «Добро+Дій» керівник Сергей Драгунов, в рамках співпраці та за зверненням ГО «Берегині Душі», продовжуючи підтримку криворіжців, забезпечили продуктовими наборами та медико-санітарними засобами сімʼї пільгових категорій, а саме: багатодітні родини, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї та родини, де виховують дитину з інвалідністю.

Сімʼя та батьки- основні помічники у становленні особистості дитини та в організації соціуму в якому вона зможе розвиватися і почувати себе безпечно. Обнадіює і тішить, неймовірна кількість батьків-героїв в Кривому Розі, які кожного дня долають труднощі і радіють перемогам разом зі своїми дітками. Вони завжди прагнуть захистити своє дитя та створити умови для її комфортного життя та розвитку. Ваш подвиг - безцінний!

Сил Вам і невичерпної енергії! Двері ГО «За рідне місто» завжди відкриті!