26.11 1 місяць тому

Ольга Бабенко взяла участь в зібранні учасників проекту «Табір миру Кривбас-Донбас Україна»

Сьогодні мала честь бути присутньою на дуже цікавому заході. Підсумувати зроблене в рамках проекту «Табір миру Кривбас-Донбас Україна» зібралися його ідейні натхненники й організатори.

Громадська організація «Егіда - Центр», представники Департаментів освіти і молоді міськвиконкому, громадські організації - велика та дружня команда, згуртувалася над великою і важливою метою. А мета - максимально соціалізувати дітей, які потрапили в складні життєві обставини, наповнити їх будні спілкуванням, цікавими знаннями, спортом та розвагами.

На сьогоднішньому заході побували діти-учасники проекту, представники громадських організацій та установ, які допомагали в його реалізації.

Проект «Табір миру» починав свою роботу 4 роки тому з роботи з дітьми АТО і ВПО (внутрішньо переміщених осіб). Пізніше вдалося приєднати і дітей пільгових категорій.

За чотири роки проект охопив понад 200 дітей. Позаду - одноденний табір «Кривий Ріг - територія миру і спорту», розважальні заходи, тренінги з лідерства, роботи в команді, зустрічі на тему здорового способу життя та багато іншого. Попереду - багато нового та цікавого.

Я рада, що проект отримав розвиток у Кривому Розі. Завжди підтримую молодіжні ініціативи міста, пропоную всім приєднуватися до доброї справи. Що ми, дорослі, сьогодні вкладемо в наших дітей - таким і буде майбутнє нашої країни. Сьогодні молодь її покидає. Але нам необхідно створювати умови для розвитку наших дітей, їх самореалізації в рідному місті, залучати молодь до змін в місті, слухати і чути думку покоління Некст.

Дякую за благородні серця та добрі вчинки, Ларисо та Нінель Сидоренко, Наталіє Патрушева, Олено Бородавка Кисліцина! Без Вас це було б неможливо!