18.11 8 місяців тому

Ольга Бабенко провела нараду з головами партійних організацій територіальних громад Криворізького району

17 листопада відбулась нарада голови Криворізької районної партійної організації ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко з головами партійних організацій Новопільської та Лозуватської об’єднаних територіальних громад.

На нараді були присутні: голова та член бюро Новопільської партійної організації Андрій Стаднійчук, Валентина Кіряхно, голова Лозуватської партійної організації Катерина Роменська, депутат Дніпропетровської обласної ради Марія Бабенко та заступник голови Криворізької РПО ВО «Батьківщина Ольга Рульова.

Обговорені наступні питання: політична ситуація в країні, швидке зростання цін на всі продовольчі та непродовольчі товари і послуги, а також шляхи подолання економічної та політичної кризи в Україні, запропоновані лідером ВО «Батьківщина Тимошенко Ю.В. Також обговорили політичну та економічну ситуацію в Новопільській та Лозуватській ОТГ - продаж сільськогосподарської землі негативно впливає на малі фермерські господарства, які під податковим тиском, різким зростанням цін і тарифів на енергоносії змушені припиняти свою роботу, здавати в оренду, або продавати землю.

Ольга Бабенко наголосила на необхідності широко висвітлювати в ЗМІ та у соціальних мережах позицію партії та її лідера. Також необхідно контролювати та не допускати махінацій з землею, закриття шкіл та лікарень. У разі виникнення таких ситуацій ми разом повинні миттєво реагувати, треба стати «швидкою допомогою» для захисту інтересів кожного мешканця, висвітлювати зловживання на усіх доступних інформаційних ресурсах.