19.12 7 місяців тому

Ольга Бабенко привітала діток із багатодітної родини зі святом Святого Миколая

З настанням зими малеча з нетерпінням чекає новорічних свят, що розпочинаються 19 грудня у день святого Миколая-Чудотворця – захисника, наставника і покровителя всіх дітей. Адже це свято завжди проходить весело, яскраво та обов’язково з подарунками.

Сьогодні зі святковим сюрпризом до дітей-сиріт, які виховуються у прийомній родині, а також до дітей позбавлених батьківського піклування завітали член виконкому Криворізької міської ради, заступник голови Громадської ради при виконкомі Криворізької міськради, голова Криворізької РГО ВО «Батьківщина» та ГО «За рідне місто» Ольга Бабенко, депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, а також голова Центрально-Міської районної організації ВО «Батьківщина» Ігор Вовкозуб.

Разом з привітаннями гості свята привезли з собою пухнасті ялинки, подарунки, свіжі фрукти та солодощі. Побажали всім міцного здоров’я, успіхів, світлого та щасливого майбутнього, здійснення мрій і гарного новорічного настрою! Висловили сподівання, що найзаповітніші бажання всіх обов’язково здійсняться!