Шельмування та ОБВИНУВАЧЕННЯ БЕЗ СУДУ - ОСЬ СТИЛЬ «РОБОТИ» МАРОДЕРІВ, мріє розграбували КРИВИЙ РІГ

Репресії проти активістів громадських організацій, тиск на бізнес з боку податкової і правоохоронців, затримання чиновників органів місцевого самоврядування давно є звичайною практикою на Дніпропетровщині.

 

Кожен день приходять повідомлення про маски-шоу в офісах фірм, погромах громадських ініціатив. В інтернет-мережах йде справжня травля всіх незгодних з політикою дніпровських олігархів.

 

Ось 11 травня в місті Дніпро затриманий Валерій Нетяженко, виконуючий обов'язки начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому горсовeта Кривого Рогу. Тут же деякі «зливні бачки» влаштували Нетяженко обструкцію, звинувачуючи у всіх смертних корупційних діяннях.

 

Без рішення суду, без докази слідства, просто за те, що він мав нещастя працювати в міськвиконкомі і в 2015 році хотів балотувався від партії «Батьківщина» до міськради,  за те що потрапив на борд разом з командою Ольги Бабенко. Саме хотів балотуватися, тому як свою кандидатуру Валерій, в силу особистих причин, так і не висунув і в партспісок включений «Батьківщини» не був.

 

Крім того, Нетяженко ніколи не мав відношення і не був членом громадської організації "За рідне місто".

 

Однак цю інформацію різні пройдисвіти від медіа і їх господарі уточнювати не побажали і рознесли по всьому фб-групам фейковий новина.

 

Громадська організація "За рідне місто" має намір і далі боротися за права і добробут жителів Кривого Рогу. Ми не відступимо і не звернемо з обраного шляху.

Новини