01.06 3 місяці тому

Нехай лунає дитячий сміх!

Команда ВО «Батьківщина» вітає з Днем захисту дітей

«Спробуйте поглянути на світ очима дитини, і ви знову будете дивуватися всьому, як вона» - цей вислів якнайкраще відображає сприйняття світу. Діти - наші кращі натхненники, дивно мудрі вчителі і чуйні психологи.

Головне завдання дорослих - не нашкодити. Розкрити талант. Цінувати індивідуальність. Любити і довіряти, захищати.

Дуже символічно, що сьогодні - 1 червня, рівно 40 років тому відчинив двері для своєї першої зміни дітей новозбудований у Центрально-Міському районі дитячий садок № 80.

Основи абетки та математики, логіки, ерудиції, комунікації у великому колективі та інші навички. За цей період навчання у цьому дошкільному закладі завершило понад півтори тисячі підготовлених необхідними знаннями вихованців. Сьогодні вже перші випускники, з великим задоволенням, приводять в цей дитсадок своїх дітей.

Почесний гість - керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко з найкращими побажаннями привітала колектив дитсадка з подвійним святом! А для того, щоб ще краще підкреслити затишок і облаштованість території, створений руками батьків ландшафтний дизайн саду, Ольга Володимирівна передала ювілярам декоративні садові фігурки.

Команда ВО «Батьківщина» вітає всіх з Днем захисту дітей!

Нехай наші діти живуть у світі без війни, з космічними перспективами і добрими відносинами.

Нехай дитячий сміх лунає на всі лади, а дорослі якомога частіше дивляться на світ дитячими очима.