03.08 1 місяць тому

Нагорі - без води

Жителі висотки втомилися від проблем з напором води

Ініціатором зустрічі виступила багатодітна мати, мешканка 14-го поверху висотки по вулиці Адмірала Головка. Керівник приймальні Тернівської районної організації ВО «Батьківщина» Катерина Плотнікова та представник активу Дмитро Головченко обговорили всі питання, що цікавить жителів.

Основна тема зустрічі - відсутність напору води в будинку. Вже з 8-го поверху і вище в кранах тижнями відсутня вода. Постійні дзвінки на гарячу лінію безрезультатні. Оформлено колективне звернення на ім'я Ольги Бабенко, керівника Криворізької організації ВО «Батьківщина».

Серед інших питань - неодноразові звернення мешканців до керуючої компанії ТОВ «УЮТ-2011» з проханнями навести порядок у міні-сквері біля будинку № 63. Довгий час територія дитячого майданчика заростає травою та дикорослими чагарниками, навколо сміття, а пісок у пісочницю не завозять вже більше 10 років.

Серйозну проблему для жителів Даманського представляють і зграї безпритульних, агресивних собак. Заходи по відлову та стерилізації собак не проводяться.

Письмові звернення на ім'я депутатів прийняті до роботи.