22.11 3 місяці тому

Надано гуманітарну допомогу сім'ям, що опинились в складних життєвих обставинах

Днями, до Голови Криворізьких районної та міської організацій ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко звернулися представники ініціативної групи мешканців міста з проханням надати допомогу сімʼям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Так в рамках меморандуму, сьогодні на базі Благодійного фонду «Добро+Дій» де є керівником Сергій Драгунов, була організована зустріч з головою Громадської організації «За рідне місто» Ольгою Бабенко та видані 150 продуктових наборів згідно з розглянутими заявами.

Командою громадської організації виявляються сімʼї, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, визначаються індивідуальні потреби сімей у соціальних послугах та організовується їх надання.

У разі потреби, представники організації організовують взаємодію з іншими фахівцями та службами, надають інформацію щодо соціального захисту, допомагають в оформленні або відновленні документів, отриманні безоплатної правової допомоги, а також здійснюють інші заходи щодо відновлення соціальних функцій, психологічного та фізичного стану сімей.

Робота організації ґрунтується на принципах індивідуального підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості, конфіденційності та відповідальності за дотримання етичних і правових норм.

Двері приймальні завжди відкриті для кожного, хто потребує допомоги та підтримки.