Металлургический район

До депутата Ольги Рульової звернулася мешканка вулиці Віталія Матусевича

До депутата Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольги Борисівни Рульової звернулася мешканка вулиці Віталія Матусевича, 38, яка від імені всіх сусідів просила посприяти в омолодженні величезного старого дерева. Виїхавши на місце і поспілкувавшись із заявницею, представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» з'ясувала, що керуюча компанія відмовила у вирішенні даного питання, посилаючись на відсутність необхідної техніки. Для виконання даного звернення будуть вжиті всі необхідні заходи.

Також Ольга Борисівна вручила пенсіонерці комплект безкоштовної періодичної літератури від керівника громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» і голови депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Криворізькії міськраді Ольги Бабенко.

Криворіжці втомлюються чекати реакції від керуючих компаній

Мешканці одного з будинків по вулиці Степана Тильго, втомившись чекати від керуючої компанії реакції на свої неодноразові заяви, звернулися за допомогою на плановий прийом депутата Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольги Борисівни Рульової. Як випливає з колективного звернення, в старому будинку давно прийшла в непридатність каналізаційна система, і що нечистоти підтоплюють підвал, створюючи антисанітарну ситуацію. Люди просять представника «ЗА РІДНЕ МІСТО» посприяти у вирішенні їх багаторічної проблеми.

Також в ході прийому депутат проконсультувала жителів району з питань оформлення субсидії та перерахунку пенсії.

Депутат Криворожского горсовета Геннадий Черствый провел плановый приём граждан

17 травня депутат Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Геннадій Черствий провів плановий прийом громадян. Представники мешканців будинку по вулиці Віталія Матусевича просять посприяти ремонту водостоку, який комунальники обіцяли полагодити ще у 2017 році. Поки ж, під час опадів, вода стікає прямо по стінах, руйнуючи при цьому міжпанельні шви. Мешканцям будинку по вулиці В.Гурова, більшість з яких - малозабезпечені пенсіонери, представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» обіцяв допомогу в проведенні ремонту покрівлі, який управитель здійснювати не поспішає.

Також депутатом прийнята скарга на дуже гучний звук, який видає встановлене на кільці 95 кварталу рекламне табло. Зі слів заявниці, звук чути навіть при закритих вікнах її квартири, які виходять безпосередньо на кільце.

У Металургійному районі відбувся прийом депутата Фаіг Алієва

14 травня в Металургійному районі відбувся прийом депутата райради від ВО «Батьківщина» Фаіга Алієва. Традиційно, більшість питань мешканців міста відносилися до комунальної сфери. Звучали скарги на відсутність прибирання прибудинкових територій і аварійний стан під'їздів.

Також до представника «ЗА РІДНЕ МІСТО» звернувся колектив мешканців вулиці Залізоводської, які наполегливо просять виконати ремонт дороги. За словами заявників, щоб під час дощу пройти по вулиці, їм для захисту взуття доводиться надягати на ноги бахіли, а дітей молодшого віку носити на руках.

Фаіг Алієв провів виїзну зустріч на вулиці Вокзальна

11 травня депутат Металургійного райради від ВО «Батьківщина» Фаіг Алієв провів виїзну зустріч на вулиці Вокзальна, 1. Зустріч відбулася на прохання мешканців будинку, які вже довгий час безрезультатно намагаються домогтися від керуючої компанії вирішення проблеми з системою водовідведення. Підвал будинку постійно сповнений рідини, в результаті чого ще більше псуються старі труби, варто задушливий запах, розмножуються комахи.

Люди просять допомоги представників «ЗА РІДНЕ МІСТО» в ліквідації аварійної ситуації та ремонті загальнобудинкової системи водовідведення.

Депутати Металургійної райради взяли участь в урочистостях і поклали квіти до братської могили воїнів-визволителів

9 травня в Металургійному районі в сквері 60-річчя Перемоги біля меморіалу Вічної Слави відбувся мітинг-реквієм, приурочений до Дня Перемоги.

Депутати Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольга Рульова і Фаіг Алієв, помічники депутатів і активісти районної організації «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь в урочистостях і поклали квіти до братської могили воїнів-визволителів, які загинули у Другій світовій війні.

Депутати від ВО «Батьківщина» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги

Депутати від ВО «Батьківщина» - Металургійної райради Ольга Рульова та Фаіг Алієв і Центрально-міської райради Наталя Ярковська та Олена Шевченко, помічники депутатів й активісти «ЗА РIДHE MICTO» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги, що пройшли 8 травня в Металургійному районі.

Представники «ЗА РIДHE MICTO» поклали квіти до Монументу Перемоги і вшанували пам'ять воїнів-визволителів хвилиною мовчання.

Депутати Металургійної райради привітали колектив і відпочиваючих терцентру

Депутати Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольга Рульова і Фаіг Алієв відвідали Територіальний центр соціального обслуговування, щоб привітати з наступаючим Днем Перемоги його колектив і відпочиваючих. Більшість з тих, хто обслуговується у центрі, має статус «діти війни», тому не з чуток знають про всі тяготи і поневіряння військового часу.

Представники «ЗА РIДHE MICTO» привітали всіх присутніх зі святом і організували чаювання - за ароматним чаєм з різноманітними солодощами люди обмінялися спогадами і поділилися своїми історіями.

Концерт в Територіальному центрі соціального обслуговування Металургійного району

У Територіальному центрі соціального обслуговування Металургійного району пройшов концерт, приурочений до Великодніх свят. Його організаторами виступили представники громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутати Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольга Рульова, Фаіг Алієв, а також керівник Довгинцівського районного осередку «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ігор Вовкозуб.

Відомі в нашому місті музиканти - викладачі музичної школи №11 - Олександр Кокарев і Тимур Сюткін під бурхливі оплески глядачів виконали популярні мелодії, подарувавши всім присутнім заряд оптимізму та гарного настрою.

Керуюча компанія не чує абонентів

20 жовтня депутат Металургійного райради Рулева Ольга Борисівна провела прийом громадян. І знову більшість звернень жителів району - скарги на ТОВ «Сітісервіс-КР». Зокрема, керуюча компанія не реагує на прохання спиляти сухостій і привести в порядок підвали житлових будинків - вони затоплені водою, що сприяє розмноженню комах і поширенню по всьому будинку задушливого запаху. Крім того, з прийняттям пенсійної реформи, до депутатів "ЗА Рiдне МIСТО" почали масово звертатися пенсіонери з проханням пояснити механізм нарахування пенсій відповідно до нового законодавства.