12.08 1 рік тому

Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко відвідала Кривий Ріг

Сьогодні до міста Кривого Рогу завітала лідер партії ВО «Батьківщина», Народний депутат України, голова фракції Батьківщина у Верховній Раді України Юлія Володимирівна Тимошенко. Організатор зустрічі – член виконкому Криворізької міськради, заступник голови Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради, голова Криворізьких районної та міської партійних організацій ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко.

Юлія Володимирівна відвідала реабілітаційний центр, зустрілася з медперсоналом та пацієнтами. Вона передала центру новітнє медичне обладнання (рентгенівський апарат, апарат ШВЛ) та медикаменти. Також політик зустрілася з нашими захисниками, що проходять реабілітаційний курс, побажала їм якнайшвидшого одужання та перемоги. Подарунком для воїнів ЗСУ стали й сучасні рюкзаки екстреної медичної допомоги, які були передані за сприяння Благодійного фонду «Сучасне село та місто».

Юлія Тимошенко та Ольга Бабенко провели зустріч із партійним активом. Обговорили справи партійців. Це волонтерська допомога ЗСУ, переселенцям, місцевим мешканцям, тощо. Зустріч була хоч і короткою, але надзвичайно дружньою та невимушеною, у дружній атмосфері: бажаючі могли зробити фото, взяти автограф чи подарувати політику квіти, поставити запитання, зробити пропозицію.

Також Юлія Володимирівна та Ольга Володимирівна відвідали місцевий хлібозавод, для якого лідер партії привезла кілька тон борошна. З цього борошна підприємство виготовило хліб, який силами активістів роздали жителям міста та внутрішньо-переміщеним людям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги.

Партія ВО «Батьківщина» і надалі підтримуватиме мешканців наших міст та сіл, незважаючи ні на що, доки мир знову не оселиться в наших будинках.

Похожие статьи по теме

 • 1 місяць тому
  Ольга Бабенко відвідала ГО «Фонд Обʼєднаних Сердець» та надала подарунки маленьким криворіжцям
 • 2 місяці тому
  Ольга Бабенко продовжує підтримувати вразливих криворізців
 • 3 місяці тому
  Конституція: Символ Надії та Справедливості
 • 3 місяці тому
  Ольга Бабенко відвідала родини-ВПО у Кривому Розі та привітала діточок з Днем захисту дітей
 • 4 місяці тому
  Зустріч з ветеранами: Подяка та ювілейні вітання у Інгулецькому районі
 • 5 місяців тому
  Ольгу Бабенко відзначено за заслуги перед Кривим Рогом
 • 5 місяців тому
  Разом до перемоги: Вдячність та гуманітарний внесок наших незламних героїв
 • 5 місяців тому
  Підтримка нужденних: гуманітарна допомога та солідарність