12.08 5 місяців тому

Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко відвідала Кривий Ріг

Сьогодні до міста Кривого Рогу завітала лідер партії ВО «Батьківщина», Народний депутат України, голова фракції Батьківщина у Верховній Раді України Юлія Володимирівна Тимошенко. Організатор зустрічі – член виконкому Криворізької міськради, заступник голови Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради, голова Криворізьких районної та міської партійних організацій ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко.

Юлія Володимирівна відвідала реабілітаційний центр, зустрілася з медперсоналом та пацієнтами. Вона передала центру новітнє медичне обладнання (рентгенівський апарат, апарат ШВЛ) та медикаменти. Також політик зустрілася з нашими захисниками, що проходять реабілітаційний курс, побажала їм якнайшвидшого одужання та перемоги. Подарунком для воїнів ЗСУ стали й сучасні рюкзаки екстреної медичної допомоги, які були передані за сприяння Благодійного фонду «Сучасне село та місто».

Юлія Тимошенко та Ольга Бабенко провели зустріч із партійним активом. Обговорили справи партійців. Це волонтерська допомога ЗСУ, переселенцям, місцевим мешканцям, тощо. Зустріч була хоч і короткою, але надзвичайно дружньою та невимушеною, у дружній атмосфері: бажаючі могли зробити фото, взяти автограф чи подарувати політику квіти, поставити запитання, зробити пропозицію.

Також Юлія Володимирівна та Ольга Володимирівна відвідали місцевий хлібозавод, для якого лідер партії привезла кілька тон борошна. З цього борошна підприємство виготовило хліб, який силами активістів роздали жителям міста та внутрішньо-переміщеним людям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги.

Партія ВО «Батьківщина» і надалі підтримуватиме мешканців наших міст та сіл, незважаючи ні на що, доки мир знову не оселиться в наших будинках.

Похожие статьи по теме

 • 4 тижні тому
  Новорічне привітання Ольги Бабенко та команди КМО «Батьківщина»
 • 1 місяць тому
  За сприяння Марії Бабенко придбано медобладнання для однієї з лікарень Кривого Рогу
 • 1 місяць тому
  Надано гуманітарну допомогу соціально вразливим мешканцям міста
 • 1 місяць тому
  Ольга Бабенко про волонтерство. Виступ на телеканалі Рудана
 • 3 місяці тому
  Захисникам нашої землі нада гуманітарна допомога
 • 4 місяці тому
  Ольга Бабенко нагородила волонтерів-підприємців за допомогу ЗСУ
 • 4 місяці тому
  Ольга Бабенко передала їжу та аптечки від UNICEF для забезпечення функціонування укриття
 • 5 місяців тому
  Проведено планове засідання виконкому Криворізької міської ради