25.09 3 місяці тому

«Крок до великих перемог у кожного свій»

Ольга Бабенко традиційно була присутня на нагородженні учасників турніру з футболу

Міський традиційний турнір з футболу «Осінні зірочки» - захід зі своєю історією та традиціями. Сьогодні, в рамках програми Всеукраїнських змагань «Шкіряний м'яч», на запасному полі стадіону «Металург» пройшло урочисте закриття масштабного турніру.

Більше 40 років футбольні матчі серед учнівських команд міста збирають тих, хто підтримує дітей і тих, хто підтримує великий спорт.

Для депутата міськради Ольги Бабенко це - традиція:

«Футбол - велика гра з непередбачуваним результатом. В цьому і є її головний секрет, напевно. Крім професіоналізму, на полі грає роль і удача, і настрій.

Хочу побажати вам зберігати віру в успіх. Незалежно від того, хто переможе, а кому не вистачило голів, пам'ятайте - ви обов'язково досягнете мети, якщо будете наполегливими. Це крок до ваших великих перемог, і у кожного він свій».

З повною віддачею боролися за звання переможців десятирічні гравці (представники молодшої вікової групи). У бій за перемогу вступили команди-переможці районних змагань. У підсумку, на п'єдесталі - футболісти школи №8 (Центрально-Міський район), срібло - у Саксаганського району та КСШ № 72, на третьому місці КСШ №103 Металургійного району.