Кривой Рог

Відбулося урочисте закриття 8-го Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Червона калина»

Сьогодні на сцені криворізького театру ім Т.Г. Шевченка відбулося урочисте закриття 8-го Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Червона калина».

Цього року своїми талантами з глядачами, а також з членами журі поділилися сольні виконавці та фольклорні колективи з 19-ти регіонів України. Та зі слів голови журі - професора Інституту мистецтв Київського національного університету культури і мистецтв Петра Андрійчука, виділити кращих виконавців виявилося завданням дуже непростий.

Щороку цей конкурс «запалює» нових «зірочок». Цього разу сім творчих колективів отримали офіційне запрошення до м. Київ на зйомку передачі «Фольк-music» в Національну громадську телерадіокомпанію України від її ведучої - Народної артистки України Оксани Пекун.

На зустрічі з активістами «ЗА РІДНЕ МІСТО» були складені колективні звернення на ім'я глави об'єднання

23 березня представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» - помічник депутата Тернівської райради Катерина Плотнікова та активісти районної організації зустрілися з мешканцями будинків № 20 і 21 по вулиці Черкасова.

 

Присутніх проінформували про роботу нашого громадського об'єднання, його цілі і завдання, ознайомили з графіком роботи депутатських приймалень.

 

Жителі позначили коло найбільш актуальних проблем - всі вони комунального характеру, і отримали рекомендації щодо їх вирішення.

 

Також була надана допомога в складанні колективного звернення по ряду питань на ім'я лідера «ЗА РІДНЕ МІСТО» депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко.

Ольга Бабенко: «Наші активісти - це наша гордість!»

Ольга Бабенко: «Наші активісти - це наша гордість!»

Сьогодні в офісі Центрально-Міського району було багатолюдно. Для зустрічі з керівником міської організації «За рідне місто», Ольгою Володимирівною Бабенко, зібралися активісти району. Ольга Володимирівна, як завжди, розташувала людей до відвертої розмови. Звучало багато прохань і побажань від жителів району, які стосувалися функціонування шкіл, роботи швидкої допомоги, відкриття плавального басейну та багатьох інших. Активісти організації пообіцяли підготувати колективні звернення з цих питань.

 

У заході також взяла участь депутат Центрально-Міського районного ради, керівник районної організації, Наталія Вікторівна Ярковская.