13.01 5 днів тому

Криворіжці вшанували пам'ять почесного жителя міста - Григорія Гутовського

Сьогодні, 13 січня, городяни вкотре вшанували пам'ять видатного земляка - Григорія Івановича Гутовського.

Григорій Гутовський очолював Криворізький міськвиконком з 1979 по 1992 рік. За його ініціативи було відкрито найбільший в місті будівельний комбінат, завод великопанельних конструкцій громадських споруд, завдяки яким в місті з'явилися такі мікрорайони, як 1-й, 2-й і 3-й Східний, Макулан, Зарічний, Сонячний, 5-й Гірницький, Індустріальний, був ініціатором побудови першої гілки швидкісного трамвая на проміжку від станції «Мудрьона» до станції «Майдан Праці». Під час керівництва Григорія Івановича в місті з'явився міжнародний аеропорт «Кривий Ріг», а при його підтримці в 1990 році був закладений Спасо-Преображенський кафедральний собор.

У 1999 році Криворізьким міськвиконкомом було прийнято рішення про встановлення меморіальної дошки на будинку, в якому діяч прожив 20 років. Саме до неї сьогодні прийшли жителі міста щоб вшанувати його пам'ять.

Серед присутніх були: голова ГО «ЗА РІДНЕ МІСТО» і голова Криворізької міської організації ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко, депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, голова Центрально-Міського районного виконкому 2015-2020 рр. Сергій Нєженцев, а також друзі та колеги політика.