коммунальные вопросы

На якій підставі відключають газ в приватних будинках?

На плановому прийомі депутата Інгулецького райради Євгена Анистратенко були розглянуті скарги на незаконне, з точки зору звернулися, відключення газу в приватних будинках, на неякісне прибирання дворів і відмова керуючої компанії виконати обрізку сухих гілок дерев. Також депутат "ЗА Рiдне МIСТО" надав консультацію щодо тарифоутворення з оплати комунальних послуг.

Люди не відчувають себе безпечно у власних під'їздах

14 жовтня депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха і активіст районної організації громадського об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО" Віталій Русин на запрошення будинків №12 та №10 по проспекту Південний провели виїзну зустріч. Через постійне засмічення каналізаційної системи, в будинку №12 склалася критична ситуація - всі нечистоти стікають у занедбане бомбосховище, поширюючи жахливий запах і створюючи сприятливе середовище для розмноження комах і гризунів. Мешканці будинку №10 просять поставити двері в підвал, який облюбували люди без певного місця проживання і наркомани. За прийнятим колективним зверненням ведеться робота.

Пішоходи просять створити всі умови для безпечного пересування

18 жовтня керівник Довгинцівського районного осередку громадського об'єднання "ЗА РІДНЕ МІСТО" Ігор Вовкозуб провів зустріч з жителями вулиць Лафарга і Муромська. Людей турбує, в першу чергу, відсутність організованих пішохідних переходів і штучних обмежувачів швидкості на проїжджій частині по вулиці Апостолівської - навпаки зупинок громадського транспорту, відкриті каналізаційні колодязі і аварійні тротуари. Також господарі домоволодіння по вулиці Тульській, яка постраждала внаслідок урагану в липні поточного року, просять допомоги в підключенні їх брухту до газопровідної системи. По ряду питань жителям була надана консультація, зібрані колективні звернення, питання прийняті в роботу.

На виїзних зустрічах городяни просять допомоги у благоустрої дворів

19 жовтня пройшла виїзна зустріч депутатів Саксаганського райради Олени Гузачевой і Олександра Коваленко з жителями бульвару Вечірній. Основні питання присутніх пов'язані з моторошним станом прибудинкових територій, на яких є безліч аварійних дерев та сміттєзвалищ прямо під вікнами квартир, зате немає упорядкованих дитячих майданчиків. Також мешканці верхніх поверхів скаржаться на слабкий напір води і непрацюючі 19.00 до 9.00 ліфти. Депутати "ЗА РIДНЕ МIСТО" надали консультації і допомогли мешканцям "проблемних" будинків скласти колективні звернення.

Керуюча компанія не чує абонентів

20 жовтня депутат Металургійного райради Рулева Ольга Борисівна провела прийом громадян. І знову більшість звернень жителів району - скарги на ТОВ «Сітісервіс-КР». Зокрема, керуюча компанія не реагує на прохання спиляти сухостій і привести в порядок підвали житлових будинків - вони затоплені водою, що сприяє розмноженню комах і поширенню по всьому будинку задушливого запаху. Крім того, з прийняттям пенсійної реформи, до депутатів "ЗА Рiдне МIСТО" почали масово звертатися пенсіонери з проханням пояснити механізм нарахування пенсій відповідно до нового законодавства.

Через вогкості в підвалах люди не можуть вивести грибок в квартирах

Однією з найбільш гострих проблем жителів вулиці Іллічівської, якими вони поділилися на виїзній зустрічі з депутатами Металургійного райради Ольгою Рульовий і Фаіг Алієвим, є несправність каналізаційної системи. Постійне затоплення дворових колодязів призводить до вогкості в підвалах будинків, що, в свою чергу, є причиною появи грибка в квартирах перших поверхів і неприємного запаху в під'їздах.
Також люди просять завезти зріз асфальту, щоб засипати найбільші ями на прибудинкових територіях.
Представники "ЗА РIДНЕ МIСТО" допомогли людям скласти колективні звернення ще за кількома комунальних питань і надали ряд консультацій.

Городяни розчарувалися в управляючих компаніях

25 жовтня плановий прийом громадян провела Ірина Бордунова - помічник депутата Криворізької міськради Михайла Карого. Досвідчений юрист дала жителям Покровського району роз'яснення щодо створення ОСББ - все більше мешканців багатоповерхівок, які переконалися в безвідповідальності і безгосподарності керівників компаній, прагнуть таким чином поліпшити умови утримання своїх будинків. Також в ході прийому були надані консультації з пенсійним та комунальних питань.

Скільки терновчанам чекати обіцяних ремонтів?

26 жовтня Катерина Плотнікова - помічник депутата Тернівської райради Дениса Хотькіна, провела прийом громадян. Серед питань, з якими звернулися терновчане - багато скарг на керуючу компанію. За словами заявників, на початку поточного року їм обіцяли виконати ремонт покрівлі, але до сих пір роботи навіть не почалися. Така ж ситуація і з ремонтом під'їздів і комунікацій - терміни постійно переносяться, а мешканці змушені жити в некомфортних умовах. Також представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» надала звернулися консультації по пенсійним і соціальним питанням.

Чи готові багатоповерхівки до початку опалювального сезону?

28 жовтня відбувся позачерговий прийом депутата Саксаганського райради Володимира Хотькіна. Жителі багатьох будинків стурбовані неготовністю загальнобудинкових комунікацій до опалювального сезону - за словами звернулися, системи опалення завоздушена, а обслуговувати їх комунальники не квапляться. Також представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» відповів на численні питання по новій пенсійній реформі, перерахунку пенсій та нарахування субсидій. Всі пропозиції, що надійшли питання прийняті в роботу.

На багатьох вулицях приватного сектора немає якісного освітлення

30 жовтня депутат Центрально-Міського райради Олена Шевченко провела виїзну зустріч з жителями вулиці Декабристів, в ході якої обговорювалися їх основні потреби та актуальні питання. Городяни просять депутатів "ЗА Рiдне МIСТО" допомогти у відновленні зовнішнього освітлення та асфальтового покриття вулиці. Також люди скаржилися на перебої з водою, усунути які своїми силами у них не виходить. В ході зустрічі Олена Шевченко відповіла на питання і обговорила з місцевими жителями благоустрій району.