24.07 10 місяців тому

Кадри вирішують все

Криворізька команда ВО «Батьківщина» на зв'язку зі столицею

Кадри вирішують все - не новий, але дуже показовий вираз. Особливо у світлі нинішніх політичних процесів. Адже, як і багато років тому, так і сьогодні, результат успішно виконаного завдання безпосередньо залежить від підготовленості, професіоналізму, вміння розвиватися і працювати в команді. Саме тому головною цінністю партії «Батьківщина», безумовно, є члени команди, люди. А зустрічі і наради з активом - одна з основних форм роботи як криворізької міської партійної організації, так і партії в цілому.

Сьогоднішня селекторна нарада відбулась під керівництвом лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

В громадській приймальні Ольги Бабенко, голови міської організації, зібрався актив криворізької команди, депутати міської та районних рад. Почесно, до обговорення місцевих і загальних питань приєдналися гості: Народний депутат України Вадим Івченко, в.о. голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Валентина Солоха.

Юлія Тимошенко ознайомила всіх присутніх з роботою політичної сили з питань протидії корупції влади. Тут вже є реальні результати - присутні ознайомилися з результатами роботи слідчої комісії в парламенті. Перевірка, ініційована столичною командою партії, виявила величезні суми бюджету країни, які осідають в кишенях чиновників різного рангу.

Окрему увагу було приділено питанням адміністративної реформи. По суті, оголошена нова «форма країни» зменшує доходи міст і знищує соціальну інфраструктуру в селах. Не залишилося без уваги і питання захисту вчителів. Позиція партії «Батьківщина» - реальне підвищення заробітних плат освітянам по всій країні.

Стратегічне завдання - об'єднати кращі кадри ВО «Батьківщина» в подальшій боротьбі за права українців.