Ингулецкий район

Колектори дзвонять, а соціальна служба не приходить. Питання жителів Інгулецького району

Віктор Невенчаний, депутат Інгулецької районної в місті ради провів прийом громадян. Жителі району звертаються з найрізноманітніших наболілих питань.

Так, одна з поширених проблем - дзвінки від колекторів. За твердженням заявниці, їй постійно телефонують з вимогою повернути кредит. При тому що ні в які фінансові структури вона не зверталася, договір на кредит не оформляла. Мабуть, мова йде про шахрайську схему, надана докладна юридична консультація.

Наступне питання пов'язане з роботою соціальної служби. Мешканка скаржиться - до самотньої пенсіонерки не ходять соціальні працівники.

Всі питання та скарги на контролі у депутата. Про результати заявники будуть сповіщені.

«Відкритість, результативність, згуртованість». Ольга Бабенко - про принципи роботи ВО «Батьківщина»

Сьогодні Ольга Бабенко, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в міськраді, провела зустріч з активом Інгулецької районної організації. У заході взяли участь також депутати районної ради та заступник голови Інгулецької райради - Анатолій Кращенко.

Основний вектор зустрічі - ознайомлення із стратегічними планами роботи міської організації та діяльністю депутатів різних рангів:

«Є стратегія, перспективи - це про глобальне. Однак велике народжується з малого. Наше головне щоденне завдання - сприяння вирішенню питань криворіжців, системна робота з проведення прийомів виборців, як кабінетних, так і виїзних, звітів перед громадою Кривого Рогу. Відкритість, результативність, згуртованість», - підкреслила Ольга Бабенко.

Стан дахів будинків - лихо нашого часу

Галина Бакланова, депутат Інгулецької районної в місті ради від ВО «Батьківщина» провела плановий прийом громадян.

Розглядалась низка питань, з якими зверталися жителі району:

  • надання допомоги в ремонті даху по вулиці Йосипа Пачоського 46;
  • консультація з питання надання допомоги хворому сину;
  • прохання про допомогу у вирішенні питання ремонту даху.

Всі питання прийняті до розгляду. Приймальня Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» в Інгулецькому районі знаходиться по вул. Добролюбова, 19, пом.15. Час роботи: щодня, крім вихідних та святкових днів, з 9-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00.

Ремонтували труби - розібрали асфальт. Про рішення проблем благоустрою

Мешканці Інгулецького району звернулися до керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко з колективним зверненням. У будинку № 41 по вулиці Йосипа Пачоського - цілком типова ситуація. «Кривбасводоканал» проводив ремонтні роботи, проте втратившу колишній вигляд прибудинкову територію після цього не відновив. Проблема тривала більш як півроку.

Були складені депутатські звернення безпосередньо до підприємства та до Департаменту розвитку інфраструктури міста. Менш ніж через місяць прийшла відповідь - прибудинкову територію повторно заасфальтовано.

6 червня Євген Аністратенко провів плановий прийом громадян

6 червня депутат Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Євген Аністратенко провів плановий прийом громадян. Прийнято кілька звернень зі скаргами на роботу керуючої компанії, а також надані консультації з різних питань. Серед них - оформлення спадщини та нарахування субсидій, створення ОСББ та некоректне нарахування оплати за спожите тепло, переоформлення земельної ділянки, отримання статусу «діти війни» та інші.

21 травня проведено засідання бюро Інгулецької районної організації ВО «Батьківщина»

Наша дружня команда поповнилася молодими і цілеспрямованими однодумцями. Рішення про прийом до лав партії нових членів було прийнято на проведеному 21 травня на засіданні бюро Інгулецької районної організації ВО «Батьківщина».

Відбувся черговий плановий прийом Галини Бакланової

14 травня відбувся черговий плановий прийом депутата Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Галини Бакланової, на якому, нарівні з комунальними, було розглянуто ряд соціальних питань. Зокрема, представника «ЗА РІДНЕ МІСТО» просять про сприяння у виділенні кімнати в гуртожитку і транспортуванні з Києва хворого з черепно-мозковою травмою.

Також в ході прийому інгульчанам були надані консультації щодо перерахунку пенсій і встановлення індивідуальних приладів обліку газу.

Активісти Інгулецької РО «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь в урочистостях на мікрорайонах ПівдГЗК і Інгулець

У день святкування 73-й річниці Великої Перемоги, депутат Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Сергій Костомаха, помічник депутата Людмила Корнієнко та активісти районної організації «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь в урочистостях, що проходили на мікрорайонах ПівдГЗК та Інгулець.

Віддаючи данину пам'яті Героям, які віддали свої життя за перемогу у Другій світовій, представники «ЗА РІДНЕ МIСТО» поклали квіти до пам'ятника Загиблим солдатам у парку імені Савицького до меморіалу Слави по вулиці Седнева.

Представники «ЗА PIДНЕ МIСТО» прийняли участь у покладанні квітів до меморіальних знаків Героям-чорнобильцям

26 квітня Кривий Ріг вшанував учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У всіх районах міста пройшли урочисті заходи, які зібрали тисячі городян, серед яких - депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина», помічники депутатів, активісти «ЗА PIДНЕ МIСТО».

Аварія на Чорнобильській електростанції - наймасштабніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергетики. У ліквідації її наслідків брали участь понад 350 тисяч українців, багато з яких - криворіжці. Їх називають по-різному: чорнобильці, ліквідатори, пожежники ... Але всі вони - Герої, які ціною власного здоров'я, а часто і життя, врятували мільйони людей.

Якісні консультації з безлічі проблемних питань отримали інгульчани

Якісні консультації з безлічі проблемних питань отримали інгульчани на плановому прийомі депутата Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Євгена Аністратенко.

Зокрема, представником «ЗА РІДНЕ МІСТО» була прийнята до розгляду скарга колишньої співробітниці одного з найбільших в місті підприємств, яку змушують продати його акції. Надано роз'яснення щодо оплати аліментів за кордон, оформлення документів для вступу в спадщину, погашення заборгованості по субсидії, кредиту і можливості установки газової колонки.