Ингулецкий район

6 червня Євген Аністратенко провів плановий прийом громадян

6 червня депутат Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Євген Аністратенко провів плановий прийом громадян. Прийнято кілька звернень зі скаргами на роботу керуючої компанії, а також надані консультації з різних питань. Серед них - оформлення спадщини та нарахування субсидій, створення ОСББ та некоректне нарахування оплати за спожите тепло, переоформлення земельної ділянки, отримання статусу «діти війни» та інші.

21 травня проведено засідання бюро Інгулецької районної організації ВО «Батьківщина»

Наша дружня команда поповнилася молодими і цілеспрямованими однодумцями. Рішення про прийом до лав партії нових членів було прийнято на проведеному 21 травня на засіданні бюро Інгулецької районної організації ВО «Батьківщина».

Відбувся черговий плановий прийом Галини Бакланової

14 травня відбувся черговий плановий прийом депутата Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Галини Бакланової, на якому, нарівні з комунальними, було розглянуто ряд соціальних питань. Зокрема, представника «ЗА РІДНЕ МІСТО» просять про сприяння у виділенні кімнати в гуртожитку і транспортуванні з Києва хворого з черепно-мозковою травмою.

Також в ході прийому інгульчанам були надані консультації щодо перерахунку пенсій і встановлення індивідуальних приладів обліку газу.

Активісти Інгулецької РО «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь в урочистостях на мікрорайонах ПівдГЗК і Інгулець

У день святкування 73-й річниці Великої Перемоги, депутат Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Сергій Костомаха, помічник депутата Людмила Корнієнко та активісти районної організації «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь в урочистостях, що проходили на мікрорайонах ПівдГЗК та Інгулець.

Віддаючи данину пам'яті Героям, які віддали свої життя за перемогу у Другій світовій, представники «ЗА РІДНЕ МIСТО» поклали квіти до пам'ятника Загиблим солдатам у парку імені Савицького до меморіалу Слави по вулиці Седнева.

Представники «ЗА PIДНЕ МIСТО» прийняли участь у покладанні квітів до меморіальних знаків Героям-чорнобильцям

26 квітня Кривий Ріг вшанував учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У всіх районах міста пройшли урочисті заходи, які зібрали тисячі городян, серед яких - депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина», помічники депутатів, активісти «ЗА PIДНЕ МIСТО».

Аварія на Чорнобильській електростанції - наймасштабніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергетики. У ліквідації її наслідків брали участь понад 350 тисяч українців, багато з яких - криворіжці. Їх називають по-різному: чорнобильці, ліквідатори, пожежники ... Але всі вони - Герої, які ціною власного здоров'я, а часто і життя, врятували мільйони людей.

Якісні консультації з безлічі проблемних питань отримали інгульчани

Якісні консультації з безлічі проблемних питань отримали інгульчани на плановому прийомі депутата Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Євгена Аністратенко.

Зокрема, представником «ЗА РІДНЕ МІСТО» була прийнята до розгляду скарга колишньої співробітниці одного з найбільших в місті підприємств, яку змушують продати його акції. Надано роз'яснення щодо оплати аліментів за кордон, оформлення документів для вступу в спадщину, погашення заборгованості по субсидії, кредиту і можливості установки газової колонки.

Проведено плановий прийом депутата Інгулецької райради Галини Бакланової

За допомогою у вирішенні чергових комунальних проблем звернулися сьогодні інгульчани на плановому прийомі депутата Інгулецького райради від ВО «Батьківщина» Галини Бакланової. Люди не можуть дочекатися від керуючої компанії не тільки давно обіцяних ремонтів покрівлі, підвалу та загальнобудинкових комунікацій, але навіть усунення аварійної ситуації в одній з квартир. В ході прийому представник «ЗА РIДНЕ МIСТО» також надала мешканцям району консультації з питань виплат «дітям війни» та перерахунку пенсій.

Відбувся черговий прийом депутата

2 квітня відбувся черговий прийом депутата Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Сергія Костомахи. Мешканці будинку № 2 по вулиці Наливайка стурбовані станом підвального приміщення - в ньому завжди сиро, на підлозі калюжі. Неодноразові звернення в керуючу компанію, на жаль, залишилися без відповіді.

Також колектив жителів Інгулецького району звернувся до представника «ЗА РІДНЕ МІСТО» з непростим, але надзвичайно актуальним для криворіжців питанням - забруднення навколишнього середовища металургійним комбінатом «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Всі питання, що надійшли прийняті депутатом в роботу.

На якій підставі відключають газ в приватних будинках?

На плановому прийомі депутата Інгулецького райради Євгена Анистратенко були розглянуті скарги на незаконне, з точки зору звернулися, відключення газу в приватних будинках, на неякісне прибирання дворів і відмова керуючої компанії виконати обрізку сухих гілок дерев. Також депутат "ЗА Рiдне МIСТО" надав консультацію щодо тарифоутворення з оплати комунальних послуг.

Люди не відчувають себе безпечно у власних під'їздах

14 жовтня депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха і активіст районної організації громадського об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО" Віталій Русин на запрошення будинків №12 та №10 по проспекту Південний провели виїзну зустріч. Через постійне засмічення каналізаційної системи, в будинку №12 склалася критична ситуація - всі нечистоти стікають у занедбане бомбосховище, поширюючи жахливий запах і створюючи сприятливе середовище для розмноження комах і гризунів. Мешканці будинку №10 просять поставити двері в підвал, який облюбували люди без певного місця проживання і наркомани. За прийнятим колективним зверненням ведеться робота.