Игорь Вовкозуб

Транспортне сполучення, перепади напруги, дороги. Як живуть мешканці віддалених районів

Ігор Вовкозуб, керівник Центрально-Міської районної організації ВО «Батьківщина» спільно з представником активу організації Оленою Чумак провели зустріч з жителями вулиці Одоєвського.

Містяни звернулись за допомогою у вирішенні цілого ряду проблемних питань:

Питання від мешканців вулиці Лермонтова

Зустріч з жителями вулиці Лермонтова провели керівник районної організації Ігор Вовкозуб та депутат Центрально-Міської райради від ВО «Батьківщина» Олена Шевченко.

Городяни звернулися за допомогою у вирішенні цілого ряду проблемних питань:

Від ям на дорогах - до екологічно небезпечного сусідства. Питання мешканців Центрально-Міського району

Ігор Вовкозуб, керівник районної організації, спільно з депутатом Центрально-Міської райради від ВО «Батьківщина» Оленою Шевченко провели зустріч з мешканцями вулиці Гулака-Артемовського.

Мешканці міста звернулися за допомогою у вирішенні цілого ряду проблемних питань:

Дорогу - читанню! Бібліотечний фонд Рахманівка поповнився новими книгами

Читати чи не читати? Питання, яке багато хто вирішив за допомогою інтернету. Саме там сьогодні здебільшого черпають всю корисну (і не зовсім) інформацію. Мережеві спільноти часто замінюють реальне спілкування, а різноманітні сайти - літературу як таку. Втім, так не завжди і не скрізь. Бібліотека в Рахманівці насьогодні - залишається популярним місцем для місцевих жителів, своєрідний культурний центр, куди приходять книголюби в пошуках чогось новенького.

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Центрально-Міського району

Проведення зустрічей з виборцями - це частина системної роботи депутатів міської та районних рад команди ВО «Батьківщина». 26 вересня, після завершення робочого дня, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Мозолевського, Машинобудівною, Плеханова і Тургенєва.

На зустрічі Ольга Володимирівна ще раз звернула увагу, що громадські приймальні ВО «Батьківщина» працюють в кожному районі міста Кривого Рогу та їх двері завжди відкриті для криворіжців. Також депутати проводять прийоми громадян, працюють на відкритих громадських приймальнях, щоб кожен бажаючий міг звернутися і отримати допомогу у вирішенні актуальних питань громади.

В Довгинцівському районі відбувся міський фестиваль «Мирне небо - 2018»

В Довгинцівському районі відбувся щорічний міський фестиваль повітряних зміїв «Мирне небо - 2018», який вже традиційно пройшов за підтримки громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО».

На заході, приуроченому до Дня захисту дітей, в якості почесного гостя була присутня Ольга Бабенко - керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, голова «ЗА РІДНЕ МІСТО». Ольга Володимирівна привітала всіх дітей зі святом і початком літніх канікул, побажала всім гарного відпочинку і яскравих вражень, а учасникам змагань - удачі в досягненні поставлених цілей.

У Територіальному центрі соціального обслуговування Центрально-Міського району був організований святковий концерт

Напередодні Дня міста членами ВО «Батьківщина» в Територіальному центрі соціального обслуговування Центрально-Міського району був організований святковий концерт.

Серед почесних гостей була присутня керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, голова громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ольга Бабенко. Вітаючи присутніх, Ольга Володимирівна подякувала старше покоління криворіжців за створення інфраструктури нашого міста та за багаторічну працю заради його процвітання.

Відомі в нашому місті виконавці - Геннадій та Людмила Васюта, Тимур Сюткін та Олександр Кокарев подарували відпочиваючим і персоналу Територіального центру масу позитивних емоцій та гарний настрій.

В громадській приймальні керівника депутатської групи Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій

22 травня в громадській приймальні керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій.

На нараді були підведені підсумки роботи відкритих громадських приймалень, де проводили прийом депутати міської та районних рад, помічники депутатів, активісти організації. Тільки за тиждень роботи на інформаційних наметах було прийнято понад 500 звернень криворіжців, роздано тисячі примірників газет зі звітами депутатів ВО «Батьківщина».

"БАТЬКІВЩИНА" звітує перед своїми виборцями

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко кілька років тому запровадила практику організації та проведення прийомів виборців просто на вулицях Кривого Рогу. За цей період кожен депутат міської і районної ради партії «Батьківщина» провів десятки зустрічей з виборцями прямо на інформаційних наметах.

12 травня в кожному районі міста Кривого Рогу також працювали відкриті громадські приймальні депутатів ВО «Батьківщина», депутати звітували перед своїми виборцями, брали до роботи нові звернення.

Активісти Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» взяли участь в урочистій ході та мітингу-реквіємі

9 травня активісти Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» взяли участь в урочистій ході та мітингу-реквіємі біля братської могили загиблим воїнам-визволителям в парку Залізничників, присвяченим до 73-й річниці Перемоги над фашизмом.

Вже сьоме десятиліття в наших серцях не тьмяніє світла пам'ять про Велику Перемогу. Низький уклін вам, фронтовики, вдови загиблих, діти війни, трудівники тилу. Ви врятували країну для нинішніх і майбутніх поколінь. Ми - ваші вічні боржники.