горсовет

Ольга Бабенко: «Тарифи на газ мають будуть скасовані!»

Вбудована мініатюра для Ольга Бабенко: «Тарифи на газ мають будуть скасовані!»

Депутати Криворізької міської ради підтримали ініціативу голови депутатської групи ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко про звернення до Президента України, щодо негайного скасування Постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Криворізька рада буда однією з перших в Україні, що висловила позицію, що уособлює думки громади. Рішення прийнято майже одностайно (46 голосів) Серед тих, хто висловився «Проти» або утримався - і депутати пропрезидентської партії.

Депутатська група «ЗА РІДНЕ МІСТО» проголосувала за поліпшення екологічної ситуації в Кривому Розі

Тема шкідливих викидів металургійного гіганта «Арселор Міттал» в атмосферу і їх згубного впливу на екологію нашого міста близька кожному кріворожанін. Тому рішення сесії Криворізької міськради від 29 березня про внесення змін до Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього середовища на 2016-2025 роки складно переоцінити. Воно передбачає виведення з експлуатації доменної печі №6 мартенівського цеху вже до кінця 2017 року, що зменшить викид шкідливих речовин на 9600 точок / рік, а також призведе до скорочення обсягів розміщення сталеплавильного шлаку на 300 тисяч тонн на рік.