12.10 1 рік тому

Голова Криворізької районної парторганізації Ольга Бабенко провела нараду з представниками двох районних територіальних громад

Сьогодні, 12 жовтня, в селищі Широке відбулася нарада голови Криворізької районної партійної організації ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко, депутата Дніпропетровської обласної ради Марії Бабенко з партійним активом ВО «Батьківщина» та керівництвом партійних осередків Широківської і Карпівської об’єднаних територіальних громад. На зустрічі також були присутні: заступник голови Криворізької районної партійної організації ВО «Батьківщина» Ольга Рульова, член бюро – куратор Широківського та Карпівського партійних осередків в ОТГ Анатолій Кращенко, депутати Широківської селищної ради Широківської селищної ради Валентина Деркач, Володимир Горб та Роман Демченко.

Нарада відбувалась дуже активно, Ольга Бабенко доповіла про політичну та економічну дуже болючу для простих українців ситуацію, та шляхи, які пропонує лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко по вирішенню проблем, що постали перед всім українським народом. Активісти обговорювали проблеми своїх громад і надавали слушні пропозиції та поради для активізації партійної діяльності.

Депутату Дніпропетровської обласної ради Бабенко Марії Ігорівні вручили лист подяки від класного керівника, батьків та учнів 11-А класу Широківського ліцею № 1 за надану матеріальну допомогу у вирішенні питання щодо заміни старого вікна та вхідних дверей.

«Двері Криворізької районної партійної організації ВО «Батьківщина» завжди відкриті для партійців. Приїздіть, дзвоніть», - наголосила її голова Ольга Бабенко. «Головне – ми разом, і подолаємо всі перепони».

Похожие статьи по теме

 • 4 тижні тому
  Новорічне привітання Ольги Бабенко та команди КМО «Батьківщина»
 • 1 місяць тому
  За сприяння Марії Бабенко придбано медобладнання для однієї з лікарень Кривого Рогу
 • 1 місяць тому
  Надано гуманітарну допомогу соціально вразливим мешканцям міста
 • 1 місяць тому
  Ольга Бабенко про волонтерство. Виступ на телеканалі Рудана
 • 3 місяці тому
  Захисникам нашої землі нада гуманітарна допомога
 • 4 місяці тому
  Ольга Бабенко нагородила волонтерів-підприємців за допомогу ЗСУ
 • 4 місяці тому
  Ольга Бабенко передала їжу та аптечки від UNICEF для забезпечення функціонування укриття
 • 5 місяців тому
  Проведено планове засідання виконкому Криворізької міської ради