Геннадий Черствый

Депутат Криворожского горсовета Геннадий Черствый провел плановый приём граждан

17 травня депутат Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Геннадій Черствий провів плановий прийом громадян. Представники мешканців будинку по вулиці Віталія Матусевича просять посприяти ремонту водостоку, який комунальники обіцяли полагодити ще у 2017 році. Поки ж, під час опадів, вода стікає прямо по стінах, руйнуючи при цьому міжпанельні шви. Мешканцям будинку по вулиці В.Гурова, більшість з яких - малозабезпечені пенсіонери, представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» обіцяв допомогу в проведенні ремонту покрівлі, який управитель здійснювати не поспішає.

Також депутатом прийнята скарга на дуже гучний звук, який видає встановлене на кільці 95 кварталу рекламне табло. Зі слів заявниці, звук чути навіть при закритих вікнах її квартири, які виходять безпосередньо на кільце.

Абоненти компанії, що управляє захищатимуть свої права в суді

Жителі вулиці Ціолковського, втомившись від свавілля керуючої компанії ТОВ «Сітісервіс-КР» вирішили відстоювати свої права в суді. Підтримку в даному питанні - як фінансову, так і юридичну, забезпечує городянам депутат Криворізької міськради Геннадій Черствий. 6 листопада помічник депутата юрист Михайло Щокін зустрівся з ініціативною групою мешканців щоб обговорити деталі позовної заяви, яке найближчим часом буде подано до суду.

Нагадаємо, що жителі Ціолковського звернулися на прийом члена депутатської групи «ЗА РІДНЕ МІСТО» Геннадія черствий у вересні нинішнього року зі скаргами на неякісні послуги, які за великі гроші надає їм керуюча компанія ТОВ «Сітісервіс-КР». Крім того, люди заявили, що до оплати їм представляють рахунки за послуги, які по факту не було надано.

Багато будинків технічно не готові до опалювального сезону

16 листопада представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» депутат Криворізької міськради Геннадій Черствий провів плановий прийом громадян.

На жаль, з приходом осені комунальних проблем у городян менше не стало - до скарг на аварійний стан будинків додалися нарікання на повне або часткове відсутність тепла в квартирах. У багатьох випадках для вирішення питання досить виконати обслуговування опалювальної системи і усунути завоздушенность батарей, але керуюча компанія на прохання мешканців не реагує.

Також депутат розглянув питання надання допомоги волейбольної команді СШ №15, а помічник депутата - юрист Михайло Щокін дав роз'яснення з питань нарахування субсидій та перерахунку пенсій відповідно до нового законодавства.

В офісах «ЗА РІДНЕ МІСТО» городянам надається юридична допомога

11 грудня юрист Михайло Щокін - помічник депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Геннадія черствий провів позаплановий прийом громадян.

Мешканці Металургійного району потрібна була термінова юридична консультація - багатодітна мати побоюється, що після смерті чоловіка вона з трьома дітьми може опинитися на вулиці, оскільки офіційно шлюб з покійним не була зареєстрована, а родичі по відношенню до вдови налаштовані вороже.

На прохання заявниці їй були надані роз'яснення щодо механізму прийняття спадщини і дані відповіді висококваліфікованого юриста на всі запитання.

Соціально незахищені городяни відчувають складнощі з оформленням посібників

 
18 січня депутат Криворізької міськради від ВО "Батьківщина" Геннадій Черствий провів черговий прийом громадян.
Серед звернулися за допомогою - багатодітна мати, яка не отримує на дітей соціальних виплат, мешканка Металургійного району, яку «ДТЕК Дніпрообленерго» звинувачує в пошкодженні пломби на електролічильнику, сім'я, що втратила годувальника і потребує консультації щодо оформлення відповідної допомоги і пенсіонери-силовики, яким не перерахували пенсію після прийняття реформи.
 
Крім докладних консультацій, наданих депутатом і його помічником - юристом Михайлом Щокіним по кожному з питань, Геннадій Борисович взяв вирішення низки звернень на особистий контроль.

Єдиний результат спілкування городян з комунальниками - пачка непотрібних листів

15 березня пройшов черговий прийом депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Геннадія черствий.

Жителі вулиці Костенко просять допомоги у вирішенні цілого ряду проблем з благоустрою їх вулиці і прибудинкових територій - ремонті доріг і відновлення асфальту, установці лавок для відпочинку, прибирання сміття у дворах і вилові зграй безпритульних собак. Представник мешканців надала депутату безліч листів - результат марною листування з комунальниками щодо вирішення вищевказаних питань.

Депутати ГО «ЗА РIДНЕ МIСТО» влаштували свято дитинства

Свято Дитинства організували дітям в честь Дня захисту дітей депутати громадської організації «ЗА  РIДНЕ МIСТО» Металургійного району, які придбали та встановили за сприяння депутата Криворізької міської ради черствий Геннадія на дитячому майданчику качель-балансир, відгукнувшись на прохання жителів будинків № 17 і 19 по вулиці Соборності.

Депутати ГО «ЗА  РIДНЕ МIСТО» допомогли не тільки гойдалка встановити, але ще і свято для дітей організувати, який закінчився феєричним врученням подарунків і солодощів всім учасникам заходу.я.

Батьки і педагоги інтернату № 1   готують класні кабінети до нового навчального року

Депутат Криворізької міськради Геннадій Черствий надав допомогу батьківському комітету 0-А класу школи-інтернату № 1 в ремонті класної кімнати, де навчаються їхні діти. Придбана Геннадієм Борисовичем фарба була передана вчителю інтернату, і незабаром в класному приміщенні планується пофарбувати парти, підлоги і віконні рами.

Допомога кваліфікованих юристів збільшує шанси на успішне вирішення питань

18 травня юрист Михайло Щокін - помічник депутат Криворізької міськради Геннадія черствий провів прийом громадян.

Жителям Металургійного району було надано ряд кваліфікованих консультацій - про механізм відновлення загублених документів на квартиру, про перерахунок пенсій і нарахування субсидій, а також надано роз'яснення щодо процедури приватизації житла. 

Геннадій Черствий: «У криворізькій молоді з'являється все більше умов для розвитку і професійного зростання в рідному місті»

Сьогодні в Криворізькій музичній школі № 4 пройшло знакова для нашого міста подія - конференція громадських організацій Кривбасу "Криворізька молодь в умовах децентралізації державного управління».

Більше 250 учасників і гостей конференції, серед яких - активісти громадських організацій, в тому числі і «ЗА РІДНЕ МІСТО», депутати місцевих рад, видатні діячі науки, представники міської влади та трудової еліти міста обговорювали практичні кроки з регулювання правових відносин між роботодавцями, вищими і професійними навчальними закладами міста та молоддю.