Галина Бакланова

Відбувся черговий плановий прийом Галини Бакланової

14 травня відбувся черговий плановий прийом депутата Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Галини Бакланової, на якому, нарівні з комунальними, було розглянуто ряд соціальних питань. Зокрема, представника «ЗА РІДНЕ МІСТО» просять про сприяння у виділенні кімнати в гуртожитку і транспортуванні з Києва хворого з черепно-мозковою травмою.

Також в ході прийому інгульчанам були надані консультації щодо перерахунку пенсій і встановлення індивідуальних приладів обліку газу.

Представники «ЗА PIДНЕ МIСТО» прийняли участь у покладанні квітів до меморіальних знаків Героям-чорнобильцям

26 квітня Кривий Ріг вшанував учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У всіх районах міста пройшли урочисті заходи, які зібрали тисячі городян, серед яких - депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина», помічники депутатів, активісти «ЗА PIДНЕ МIСТО».

Аварія на Чорнобильській електростанції - наймасштабніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергетики. У ліквідації її наслідків брали участь понад 350 тисяч українців, багато з яких - криворіжці. Їх називають по-різному: чорнобильці, ліквідатори, пожежники ... Але всі вони - Герої, які ціною власного здоров'я, а часто і життя, врятували мільйони людей.

Проведено плановий прийом депутата Інгулецької райради Галини Бакланової

За допомогою у вирішенні чергових комунальних проблем звернулися сьогодні інгульчани на плановому прийомі депутата Інгулецького райради від ВО «Батьківщина» Галини Бакланової. Люди не можуть дочекатися від керуючої компанії не тільки давно обіцяних ремонтів покрівлі, підвалу та загальнобудинкових комунікацій, але навіть усунення аварійної ситуації в одній з квартир. В ході прийому представник «ЗА РIДНЕ МIСТО» також надала мешканцям району консультації з питань виплат «дітям війни» та перерахунку пенсій.

З початком опалювального сезону люди стали масово оформляти субсидії

13 листопада в приміщенні Інгулецької районної організації громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» відбувся прийом депутата райради Галини Бакланової, в ході якого інгульчани отримали безліч консультацій і практичних рекомендацій з питань оформлення субсидій, перерахунку пенсій та нарахування оплати за комунальні послуги.

Також депутатом були прийняті звернення з проханнями про допомогу у вирішенні комунальних проблем - ремонту покрівлі та козирка над під'їздом, прибирання прибудинкових територій і іншим.

Мешканці багатоповерхівок зустрічають зиму з аварійними дахами

8 грудня відбулася зустріч депутата Інгулецького райради Галини Бакланової з мешканцями будинків №3, №7, №8 по вулиці Журнальної, в ході якої обговорили ряд першочергових питань.

Перш за все люди просять сприяння "ЗА Рiдне МIСТО" в ремонті дахів, під'їздів та фасадів будинків, так як у багатьох квартирах через постійну вогкості утворився грибок, а зі стелі і стін обсипається штукатурка. Також необхідно виконати ізоляцію електропроводки в будинку №3 і усунути несправності каналізаційної системи в будинках №7 та 8.

З усіх питань складені колективні звернення.

Капає зі стелі вода зіпсувала ремонт і меблі в квартирі

На плановий прийом депутата Інгулецького райради Галини Бакланової, проведений 11 грудня звернулася мешканка району з серйозною комунальної проблемою - над її квартирою протікає дах, а від керуючої компанії «Сітісервіс-КР» реальної допомоги добитися не виходить. Зі слів заявниці, умови в її квартирі зовсім не придатні для проживання - вогкість і грибок зіпсували не тільки стіни і підлоги, але і меблі. З даного питання складено депутатське звернення.

Також депутат надала літнім людям консультації по нарахуванню пенсій відповідно до нового законодавства.

Оплачене тепло не доходить до споживачів

12 лютого депутат Інгулецького райради від ВО «Батьківщина» Галина Бакланова провела плановий прийом громадян. Жителі Південного ГЗК підняли питання про відсутність нормальної теплоізоляції труб теплотраси на їхньому мікрорайоні. За словами людей, вони платять величезні гроші за опалення квартир, але температура в них не піднімається вище 18 градусів.

Також представник "ЗА Рiдне МIСТО" прийняла від жителів району звернення зі скаргами на роботу комунальників і надала ряд юридичних консультацій.

За безгосподарність комунальників платять криворіжці

5 березня пройшов черговий плановий прийом депутата Інгулецького райради від ВО «Батьківщина» Галини Бакланової. Більшість звернулися вже не можуть оплачувати величезні рахунки за комунальні послуги - і справа зовсім не в великому їх споживанні, а у відсутності грамотного обліку та енергозберігаючих технологій. Люди переконані, що установка індивідуальних газових лічильників і скління під'їзних вікон допомогли б не тільки заощадити газ і тепло, а й гроші споживачів.

Також представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» надала інгульчанам консультації по ряду соціальних питань - таких, як позбавлення субсидії, отримання одноразової матеріальної допомоги та іншим.

Керуючі компанії не хочуть вирішувати комунальні проблеми городян

6 квітня представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутати Інгулецького райради Сергій Костомаха, Галина Бакланова і активісти об'єднання зустрілися з мешканцями будинку №26 по вулиці Груні Романової.

 

Список проблем, за рішенням яких люди безрезультатно зверталися в різні інстанції, величезний - забиті водостоки, що вимагає капітального ремонту під'їзд, аварійна покрівля ...

 

По кожному з питань будуть підготовлені депутатські звернення.

Депутати «ЗА РІДНЕ МІСТО» працюють для криворіжців

31 березня, за час роботи відкритих громадських приймалень зібрані сотні звернень городян - більшість з них містять прохання і пропозиції з благоустрою кожного з районів.

 

В інформаційних наметах виїзні прийоми провели: депутат Криворізької міськради Геннадій Черствий, депутат Металургійного райради Ольга Рульова, депутат Інгулецького райради Галина Бакланова, депутат Тернівської райради Денис Хотькін, депутат Покровського райради Вікторія Ещіна, депутат Центрально-Міського райради Наталя Ярковская, депутат Саксаганського райради Вікторія дільной і керівник Довгинцівського організації Ігор Вовкозуб.