04.11 7 місяців тому

Зима близько. Велика частина звернень жителів - про тепло і приладах обліку

В приймальні Тернівської районної організації свій плановий прийом провів депутат Тернівської районної ради Денис Хотькін. Питання, з якими звернулися жителі, в основному стосувалися подачі теплоносія та питань обліку.

  • Как быть, когда из-за соседа, который принципиально не хочет устанавливать индивидуальный прибор учёта газа, газ по стояку отключили всем. Жители дома №107 по улице Сергея Колачевского уже 2 недели вынуждены обходиться без газа и горячей воды.
  • Витік газу - слідів ремонту немає. У будинку №128 по вулиці Сергія Колачевського з 21 жовтня по одному з стояків відключений газ, причина - його витік. Однак мешканці обурені - жодне із звернень до відповідних інстанцій до сих пір не дало результатів. Усувати проблему навіть не намагались.
  • Без тепла в листопаді. Мешканці будинку №31 по вулиці Каштанова прийшли з великою проблемою. На вулиці температура нижче нуля, а в їхньому будинку досі немає опалення. В одній з квартир луснула труба стояка, власниця квартири неодноразово з цією проблемою зверталася до керуючої компанії ТОВ «УЮТ-2011», але до сих пір заміна труби не виконана. Це і стало причиною - замерзають у своїх квартирах всі мешканці.
  • Консультації з питання оформлення субсидії - як і раніше надаємо безкоштовну допомогу в цьому питанні.