27.11 8 місяців тому

Золотий фонд Кривбасу - люди, що працюють для людей. Свято до Дня місцевого самоврядування

Третій рік поспіль в Центрально-Міському районі проводиться інформаційно-громадський проект «Золотий фонд Кривбасу». Цього року він приурочений до Дня місцевого самоврядування і проходив у Криворізькому академічному театрі імені Шевченка.

Працівники місцевого самоврядування - люди, які працюють для людей. Їх часто критикують, не розуміють, однак саме їх діяльність є тим самим фундаментом, на якому стоїть міське життя.

У залі - ветерани органів місцевого самоврядування, які в різні роки зробили свій посильний внесок у розвиток Центрально-Міського району, а також молодь - студенти факультету економіки і управління Криворізького національного університету.

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко привітала з професійним святом усіх, хто причетний до будівництва, благоустрою та розвитку історично найстарішого, але для багатьох і найріднішої, по-особливому затишного Центрально-Міського району:

«Неможливо побудувати громадянське суспільство без роботи органів місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування-це влада, яка найближче до людей. Вона повинна вирішувати їх нагальні питання. Довіра людей-це найбільший капітал. Я бажаю студентам взяти все найкраще, що є в досвіді минулих поколінь, додати нововведення і реформи, щоб життя людей було найбільш зручною».

Також Ольга Бабенко передала студентам КНУ добірку книг про знаменитих криворіжців, які вписані золотими літерами в історію нашого міста, брали участь у Першій і Другій світовій війнах, відбудовували і розвивали Кривий Ріг в мирний післявоєнний час.