18.03 4 роки тому

Як боротися з бездіяльністю комунальників?

17 березня депутат Криворізької міськради, член громадського об'єднання «За Рiдне мiсто» Дмитро Плакса провів прийом громадян в Саксаганському районі. «Радує те, - каже депутат - що багатьом людям вдалося допомогти на місці. Їм були надані консультації кваліфікованого юриста з питань нарахування пенсій, майнових питань і питань оформлення спадщини ».

Але існує ряд проблемних комунальних питань, для вирішення яких будуть складені депутатські запити і спрямовані на адресу керуючої компанії «Житлосервіс КР». На дії, а, точніше, бездіяльність якої надійшло відразу кілька скарг, одна з яких - колективна. У підвалі житлового будинку по вулиці Тесленко стоїть вода, і всі звернення мешканців у керуючу компанію не принесли результату. В іншому житловому будинку по вулиці Подбельського утворилася міжпанельних щілину, через яку в квартири затікає вода. Результат скарг мешканців керівництву «Житлосервіс КР» - теж нульовий.

Також прийняті і будуть розглянуті звернення мешканців вулиці Мелешкіна з проханнями допомогти облаштувати прибудинкові території та встановити лавочки.

 

 Нагадаємо, депутат Криворізької міськради Дмитро Плакса веде прийом громадян кожного третього четверга місяця з 16.00 до 18.00 в офісі Саксаганської районної організації громадського об'єднання «За Рiдне мiсто». Записатися на прийом можна за телефонами 401-16-85, +38 (068) 923-48-83.