26.12 3 місяці тому

Від серця до серця. Свято для відпочиваючих терцентру

За давно сформованою традицією, криворізька міська організація ВО «Батьківщина» організувала для відпочиваючих Центрально-Міського територіального центру соціального обслуговування новорічний концерт.

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, лідер громадського об'єднання «За рідне місто» та постійний гість центру Ольга Бабенко привітала всіх з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим, передала від головного зимового чарівника новорічні солодощі, з побажаннями здоров'я, оптимізму, достатку , хороших новин, турботи та уваги близьких.

За кілька хвилин зал заповнився глядачами, музикою і веселощами. Відомі романси у виконанні арт-групи «Від серця до серця» під керівництвом Ніли Казимірової, хореографія Тетяни Котикової, гуморески Олександра Юсакова - тільки позитив і святковий настрій.

Добірка популярних пісень минулих років у виконанні артиста Криворізького академічного театру Володимира Колеснікова «новорічним експресом» повернула глядачів у чарівну атмосферу своєї молодості. Хіти 70-х та 80-х років - ВІА «Самоцвіти», «Полум'я», «Краяни», «Група Стаса Наміна» та інші підняли глядачів з місць та надихнули підспівувати.