08.01 2 місяці тому

У новий рік - з новим фасадом. Колектив дитсадка №82 - з подякою за допомогу

Кілька років тривала «фасадна» історія КНДЗ №82. Сюжет класичний - ремонтні роботи виконані, але не до кінця. Фінальною частиною мало бути оновлення фасаду будівлі.

З проханням посприяти вирішенню цього питання в приймальню Ольги Бабенко, керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в міськраді, звернулася завідувачка дошкільного закладу. Звернення було колективним. Депутатом, в свою чергу, складено відповідне до Департаменту освіти і науки міськвиконкому з копією заступнику мера. На початку наступного року питання включене в список пропозицій Ольги Бабенко під час формування бюджету.

Питання весь час відкладалося через відсутність додаткових асигнувань. Проте депутат тримала його вирішення на особистому контролі, постійно нагадуючи про важливість. Восени 2019 го року почалися довгоочікувані роботи, до грудня фасад був пофарбований.

З подякою за наполегливість і увагу до проблеми (і з новими питаннями) представники колективу були на одному з останніх прийомів минулого року. У новий рік - з новим фасадом.

Команда ВО «Батьківщина» дякує керівництву Департаменту освіти і науки Криворізької міськради за сприяння у вирішенні даного питання.