05.11 7 місяців тому

Твори добро. Ольга Бабенко відзначена дипломом Європейської асамблеї жінок-депутатів

Міжнародна громадська організація «Європейська асамблея жінок-депутатів» у конкурсі «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад 2019» відзначила депутата Криворізької міськради Ольгу Бабенко. Почесний диплом - за проект «Від внутрішньо переміщених осіб - до нових криворіжців».

Проблемами переселенців керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» зайнялася давно. Особлива увага - соціальній адаптації людей, чию біль складно зрозуміти іншим, тим, у кого є будинок. У проекті - і курси для переселенців з інвалідністю з придбання нових спеціальностей, і надання спільно з іншими громадськими організаціями та фондами допомоги переселенцям продуктами харчування, засобами гігієни, і надання людям з обмеженими фізичними можливостями інвалідних колясок та милиць.

Особлива увага - дітям. Протягом декількох років Ольга Бабенко підтримує проведення соціального проекту «Табір Миру. Кривбас-Донбас-Україна», учасники якого - діти учасників бойових дій та переселенців. Крім цього, депутат спільно з Корпусом Миру США в Україні сприяла організації Тренінгового табору для підлітків, які живуть з ВІЛ.

Постійним партнером в даних акціях є громадська організація «Егіда-Центр» та її координатор з питань переселенців Лариса Сидоренко.