Системна робота клубу «Гармонія в тобі» триває

26 січня в громадській приймальні керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькому міській раді, голови громадської організації «За рідне місто» Ольги Володимирівни Бабенко відбулося чергове засідання клубу «Гармонія в тобі».

В ході сьогоднішньої зустрічі учасники клубу мали можливість прослухати другу лекцію в рамках програми «Інтеграція дітей з аутизмом в соціум« Крок за кроком », яку провела Інна Недозім, молодший співробітник Інституту спеціальної педагогіки, г. Киев. Тематика зустрічі була присвячена батькам особливих діток і методам психологічних розвантажень для батьків. Також на сьогоднішньому засіданні були підведені результати виконаної роботи за підсумками попередньої лекції, поставлені нові цілі, заплановані нові зустрічі.

Члени клубу «Гармонія в тобі» дякують Ольгу Бабенко і її помічника Людмилу Лукінову за допомогу і постійну підтримку. А також Ліну Реву, голову громадської організації «Асоціація допомоги людям з розладами спектру аутизму - КР», за ініціативність і нові форми донесення інформації про проблему аутизму для суспільства.

Новини