30.10 10 місяців тому

«Соціальні працівники - фахівці з великим серцем» - Ольга Бабенко на Дні соціального працівника

Психолог, домогосподарка, медик, бухгалтер, кухар і юрист - чи можливо щоб всі ці професії поєднувалися в одній? Можливо, коли мова йде про соціальних працівників. Напередодні професійного дня цих особливих фахівців в Територіальному центрі соціального обслуговування Центрально-Міського району пройшло урочистий та теплий захід.

Зазвичай розмовляють з людьми вони, та в цей день говорили люди про них. Милосердя, людинолюбство, терпіння, душевна теплота і турбота про людей, які потребують особливої уваги держави, - це базові якості хороших фахівців сфери. Завдяки ним, люди з інвалідністю, люди похилого віку, діти і сім'ї, що опинилися в складній ситуації, отримують реальну підтримку і знаходять здатність сподіватися і вірити в майбутнє.

Як вірний друг центру і почесний гість, на святі була присутня керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко:

«Я впевнена, що у соціальній професії немає випадкових людей. Ви - фахівці з великим серцем. Ті, без кого неможливо побудувати гуманну та сильну державу. З багатьма знайома особисто, неодноразово бачила вас в роботі, з людьми. Прийміть щиру вдячність - за нелегку працю, небайдужість, вміння співпереживати і приходити на допомогу до потребуютчих підтримки. Від себе особисто, від депутатського корпусу бажаю вам сил на всі звершення, міцного здоров'я, натхнення, оптимізму, теплоти сердець, благополуччя в родині, терпіння, гарного настрою! Нехай те тепло, що ви несете своїм підопічним, сторицею повернеться до вас людський вдячністю і любов'ю!»

На сьогодні в системі соціального захисту територіального центру працює 146 фахівців. Вони надають різні види допомоги та підтримки більш ніж двом тисячам жителям району. Серед них - ветерани війни і праці, люди з інвалідністю, самотні пенсіонери, малозабезпечені сім'ї, дорослі і діти, що потрапили в складні життєві ситуації.