22.11 8 місяців тому

Робота - за планом. Ольга Бабенко провела зустріч-тренінг з командою Покровської організації

В громадській приймальні Покровської районної організації ВО «Батьківщина» пройшла зустріч Ольги Бабенко з активом районної організації. У діалозі взяли участь депутати районної ради, активісти команди.

На порядку денному - питання щодо формування плану роботи районної організації на майбутній період. Щоб збори не були нудним партійним заходом, Ольга Бабенко провела невеликий тренінг, поділилася кращими практиками роботи міської приймальні. Центральний офіс працює в режимі нон-стоп, щорічно обробляє тисячі звернень криворіжців, тут же проводяться прийоми депутатів, зустрічі з виборцями і представниками громадських організацій. Відкритий простір небайдужих людей і креативних ідей, - таким керівник бачить кожен офіс організації.

«Ми завжди відкриті перед жителями міста, їх ідеями та побажаннями. І міський, і районні офіси працюють постійно. Робота наших приймалень не залежить від виборів або урядового курсу. Кожен, хто хоче об'єктивно оцінити діяльність депутатів міської та районних рад нашої команди, завжди може відкрити сайт Ольги Бабенко або соціальні мережі і побачити буквально в режимі онлайн нашу роботу» - підкреслила керівник депутатської групи ВО« Батьківщина »в міськраді.