17.01 2 місяці тому

Рік під знаком перемог. Ольга Бабенко привітала спортсменів Центрально-Міського району

2019 рік став по-справжньому призовим для Центрально-Міського району. Представники спортивної молоді гідно поповнили список призерів, побувавши на змаганнях різних рівнів: України, Європи та світу; і принесли в скарбничку своїх навчальних закладів, спортивних клубів і секцій заслужені нагороди.

Сьогодні в Палаці культури «Карачуни» підвели спортивні підсумки. Переможцям - честь і слава. Тренерському складу - висока оцінка керівництва району та міста. Почесна місія - почесному гостю.

Ольга Бабенко, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, лідер громадського об'єднання «За рідне місто» вручила цінні подарунки та грамоти всім, хто досяг найвищих спортивних показників за результатами 2019 року:

«Кращий тренер» і «Краща команда». Дивлячись на номінації, розумієш, як багато роботи стоїть за цими назвами. Кожен з вас робить Кривий Ріг спортивним, а підростаюче покоління - здоровим. Міцний характер, вольові якості, прагнення до перемоги, - все це закладається тренерським складом. Впевнена, серед вихованців спортивних клубів та секцій району вже зараз формуються майбутні призери і нові чемпіони. Наше з вами спільне завдання - виявити, розкрити, дати їм стимул і підтримку. Команда ВО «Батьківщина» завжди на спортивній стороні міста. Бажаю всім яскравого і успішного 2020 го спортивного року! Нехай він дасть можливість реалізувати намічені цілі, домогтися визнання і утримати лідерство, міцно закріпившись на вершині п'єдесталу!»

Колективи ДЮСШ №3, КЗШ №12, КЗШ №8, КЗШ №79, студенти та викладачі Політехнічного технікуму, палац дитячої творчості Центрально-міського району, Міжрегіональний центр перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, - на сцені зібралися кращі з кращих.

ВО «Батьківщина» зобов'язується продовжувати роботу з розвитку спорту в місті. З ініціативи команди, депутатами міськради була прийнята міська програма з підтримки і розвитку спорту. З 2017 го року в нашому місті щорічно встановлюється 100 стипендій для видатних спортсменів та тренерів Кривого Рогу, в залежності від досягнутого результату. Додаткова мотивація для спортсменів стала вагомим стимулом (від півмільйона гривень за зайняте перше місце на олімпійських іграх, до 10 000 на чемпіонатах України).