Прийом громадян депутата міської ради Ольги Бабенко

На вулиці +38 за Цельсієм, а в приймальні депутата Ольги Бабенко не менш спекотно, хоч кондиціонер працює на повну потужність.

Розпочався прийом несподівано і позитивно - з щирою вдячністю, побажаннями надалі творити добро, представник школи-інтернату № 1 вручила депутату Ользі Бабенко грамоту за допомогу у вирішенні питання ремонту даху, а також букет білих троянд від директора і від батьківського комітету - в знак довіри та дружби.

Кожен третій четвер місяця за адресою вул. Німецька, 7 до цієї приймальні приходять ті, хто зневірився або втомився ходити по інстанціях у пошуках «правди». Йдуть щоб не тільки розповісти про наболіле і про те, що викликає безсоння, а й для того, щоб отримати допомогу там, де вже здається немає виходу.

Як виписати сина з квартири, якщо він вже більше трьох років живе за кордоном? Як зробити безпечним пішохідний перехід біля школи в селищі Всебратське? Чи можливо замінити батареї перед опалювальним періодом самотній пенсіонерці або відвоювати свою ділянку землі, якою незаконно користуються інші люди? Все це і багато іншого в цей четвер у полі зору депутата міськради Ольги Бабенко.

Деякі питання потребують першочергових рішень, інші «терплять», але в довгому ящику їм теж не місце. Тому на прийомі громадян працюють плідно у тандемі і депутат, і юрист.

Новини