08.11 6 місяців тому

Проблеми будинків і людей. Душевний і продуктивний прийом Ольги Бабенко

Цікаве на прийомі від городян: жителі кажуть - біля будинків теж є душа. Вона також втомлюється, руйнується від нестачі уваги і турботи, і навпаки - наповнюється любов'ю і щастям коли сусіди задоволені і дружні. Тому і намагаються вирішувати проблеми швидко і за сприяння тих, кому довіряють, хто теж душею вболіває за кожне питання.

Ольга Бабенко, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» проводить зустрічі з мешканцями міста згідно з постійним графіком. Безумовно, подібної лірики на таких зустрічах небагато. Втомившись від негативу, заявники часто понад емоційні, на взводі. Головна зброя депутата і команди - конструктив, увага та продуктивність. Завдання «на завтра» такі:

- Допомогти з ремонтом каналізаційної системи в будинку по вулиці Сергія Колачевського, 78;
- Буде складено звернення до керуючої компанії з копією до міськвиконкому - для контролю.

- «Горе-батько». Консультація з питання аліментів - сімейна історія з втратою квартири, документів і речей. Також питання розділу майна, набутого під час співжиття;
- Надано правову консультацію. Надано контакти безкоштовної юридичну допомогу.

- «Безпека - дітям». Питання з організацією роботи патрульної поліції навколо території дошкільного навчального закладу № 239;
- Надано консультацію. На даний момент очікується відповідь на ім'я заявниці, після якого буде складено депутатське звернення.

- «Справи під'їзду». З питання ремонту дашка під'їзду №2 і зливовідводу всередині під'їзду. Аварійний стан об'єктів може стати серйозною проблемою;
- Будет составлено обращение в управляющую компанию «УЮТ – 2011» и копия в горисполком - для контроля.

- «Людям з обмеженими можливостями». Звернення з питання установки пандусу біля під'їзду будинку;
- Звернення взято під особистий контроль Ольги Володимирівни. Паралельно буде складено звернення до необхідних інстанцій.

- «Комфортно - вдома». З питання ремонту в під'їзді;
- Буде складено звернення до керуючої компанії з копією до міськвиконкому.

- «Подвійне питання». Консультація з питання звільнення співробітника у приватного підприємця та нагальне питання ремонту покрівлі;
- По першому питанню надано консультацію. Заявниці буде надана допомога в складанні заяви, яку необхідно буде надати до органів соціального захисту та «держпрацю». З питання аварійної покрівлі - повторне звернення до УЮТу й Департаменту розвитку інфраструктури міста.

- «І знову покрівля». Типове для міста звернення з питання ремонту покрівлі;
- Будуть задіяні всі вже освоєні продуктивні методи звернень. Крім цього, депутат взяла питання під особистий контроль - мало місце образа заявниці - внутрішньо-переміщеної особи.