Поздоровлення Ольги Володимирівни Бабенко з Днем знань школярів і гостей лінійки в школі №8

Кольорові кульки, осінні букети, охайні діти і дорослі. Всюди витають хвилювання та радість. Атмосфера свята сповнена урочистості та важливості моменту. Посмішки вчителів, суєтність батьків і збентеження на обличчях першокласників. І, звичайно, з привітань почався День знань в загальноосвітній школі № 8 Центрально-Міського району. Почесним гостем на урочисту лінійку була запрошена депутат міської ради, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко. «Я вітаю всіх з Днем знань, з початком нового навчального року. Нехай він принесе нові можливості, нові починання. Знання - велика сила, що робить людину розумною, доброю і великодушною, а ще дає позитивні перспективи на майбутнє. І я вірю в те, що нове покоління, діти, які сьогодні йдуть в перший клас, побудують нову і прекрасну Україну. Нехай цей навчальний рік для вчителів, учнів та батьків стане найкращим і найбільш плідним », - сказала у своєму привітанні Ольга Бабенко.

З цього року ті, хто йде перший раз у перший клас вчитимуться 12 років за новими стандартами початкової освіти. Його сутність - визнання та сприяння розвитку талантів кожної дитини.

«Нова українська школа - креативна, інтелектуальна, духовна. Головне, щоб учні відчували себе в її стінах комфортно, щоб завжди знали, що в школі на них чекає велика команда однодумців і друзів », - зазначила у своєму зверненні до присутніх директор школи Ірина Проскурова.

Десятки кульок злетіли в блакитне небо, розфарбовуючи його в усі кольори веселки. Сподіваємося, що такими ж яскравими і позитивними в цьому храмі знань будуть шкільні дні нового навчального року. До речі, на сьогодні в 8 школі навчаються близько 900 учнів. В 4 перших класах - 120 дітей, які в 2018-му вперше переступили поріг школи.

Новини