Оплачувати тепло за нинішніми тарифами багато городян вже не можуть

Більшість криворіжців в даний час опинилися у вкрай скрутному становищі через величезні рахунків за комуналку, левову частку яких становить оплата послуг теплопостачання. Дуже часто люди скаржаться на невиправдано високі тарифи, які застосовує до абонентів КП «Криворізька тепломережа». На сьогоднішній плановий прийом депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина», голови «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ольги Бабенко, крім безлічі городян з питаннями обґрунтованості тарифів, звернулася сім'я пенсіонерів, яка «стараннями» Криворізької тепломережі виявилася загнаної в глухий кут. Справа в тому, що на першому поверсі будинку по вулиці Алмазної, в якому проживають заявники, знаходиться художня школа, і, за їхніми словами, все спожите школою тепло «списується» на мешканців будинку, які змушені його оплачувати за «драконівським» тарифами. Багаторазові звернення мешканців будинку до представників підприємства-постачальника теплоенергії не дало ніяких результатів, і що робити далі - пенсіонери не уявляють.

Також безліч звернень до Ольги Бабенко стосувалися питань благоустрою міста - ремонту і асфальтування доріг, прибирання сухих дерев, освітлення тротуарів і наведення порядку на прибудинкових територіях.

Помічник депутата - юрист Борис Олексійович Толстогузов надав звернулися консультації з питань трудових відносин, вирішення конфліктної ситуації між керівництвом ринку і власником торгової точки, перерахунку пенсій та іншим.

Новини