04.11 7 місяців тому

Опалення без тепла, аварійні дерева та темні двори. Прийом Ольги Рульоввої

Ольга Рульова, депутат Металургійного районної в місті ради провела прийом громадян. Традиційно за допомогою до депутата прийшло чимало мешканців району.

Мешканка вулиці Віталія Матусевича звернулась зі скаргою на керуючу кампанію. Жінка вже неодноразово зверталася до комунальників з проханням спиляти аварійне дерево - реакції немає.

З проблеми відсутності освітлення прибудинкової території звернулися жителька Вадима Гурова. Не вирішено і питання з теплопостачання житлових багатоквартирних будинків.

Жителі вулиці Віталія Матусевича скаржаться на відсутність подачі тепла в квартири. Більш того, занепокоєні - не проводяться навіть підготовчі роботи. В цей же час в одній з квартир будинку на вулиці Вадима Гурова інша ситуація: тепло на будинок подали, але у квартирі пенсіонерки батареї холодні. Заявник занепокоєна, адже навіть при холодних батареях доведеться платити за високими тарифами.

Є проблема з аварійними деревами і по вулиці Соборності. Жителі неодноразово зверталися до управителя з проханням їх омолодження та спилювання. Так, склали дефектний акт, згідно якого потрібно омолодити 2 дерева, а також що «роботи по омолодженню будуть внесені в графік на 2018 рік». Проте, станом на кінець 2019 року вони не виконані.

Всі питання, скарги на контролі у депутата. Про результати заявники будуть проінформовані.