Ольга Бабенко: «Завдання комунальних служб - надавати якісні послуги, а не шукати виправдання своїй бездіяльності!»

Робота комунальників як і раніше викликає безліч нарікань криворіжців, і прийом громадян, проведений сьогодні главою «ЗА РІДНЕ МІСТО» депутатом Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольгою Бабенко в Тернівському районі, став черговим тому підтвердженням. Жителі вулиць Самотечній і Свободи просять допомоги у висвітленні їх вулиць, а мешканці будинку по вулиці Матросова вже довгий час оббивають пороги керуючої компанії «УЮТ-2011» в надії, що ремонт міжпанельних швів їх багатоповерхівки буде, нарешті, виконаний. Але у відповідь люди чують лише обіцянки, які роками не виконуються ...

Крім цього, багато терновчане відзначають вкрай слабкий тиск води в кранах, а батьки вихованців дитячого садка №75 скаржаться на відсутність гарячого водопостачання в групі №4 і просять депутата посприяти прийняттю термінових заходів по його відновленню.

Також Ольгою Бабенко прийняті звернення щодо благоустрою тунелю, що сполучає вулиці Шумана і Новосибірську, відсутність прибирання центральних вулиць району та іншим, а помічником депутата - юристом Борисом Олексійовичем Толстогузова надано ряд юридичних консультацій.

Новини