Ольга Бабенко: «Серед нас живе безліч переселенців. І більшості з них потрібна допомога »

Важливе місце в діяльності глави «ЗА РІДНЕ МІСТО» керівника фракції «Батьківщина» в Криворізькому міськраді Ольги Бабенко займає допомогу людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема, переселенцям із зони АТО. В цьому напрямку виконана величезна робота - виконані ремонти приміщень в гуртожитках, де проживають родини переселенців, для їхніх дітей обладнані ігрові кімнати, величезна кількість прибулих зі сходу України отримали не тільки гуманітарну допомогу, а й сприяння у відновленні документів, працевлаштуванні, відновлення пенсійних і соціальних виплат. Але, на жаль, все ще залишається чимало людей, яким необхідна допомога і підтримка.

На плановий прийом громадян, проведення 15 лютого Ольгою Бабенко, звернулася багатодітна мати, що бігла з Макіївки в 2014 році. Маючи з документів лише довідку переселенця, вона весь цей час була змушена зі своїми п'ятьма дітьми орендувати будинок, чекаючи, що їх сім'ї виділять якесь житло. Нарешті, сім'ї запропонували невелику кімнату в гуртожитку, але розміститися в ній жінці з п'ятьма дітьми неможливо. Відповідного житла переселенцям не дають, а грошей на оплату орендованого вже не залишилося. Депутат взяла це питання на особистий контроль і вже зайнялася його рішенням.

Також на ім'я глави «ЗА РІДНЕ МІСТО» надійшло кілька колективних звернень, одне з яких - від жителів проспекту Південний. У ньому інгульчани просять звернути увагу районних і міських властей на занедбаний будинок, в якому знайшли притулок бездомні люди, які ведуть асоціальний спосіб життя. Оскільки дане будівля розташована серед житлових будинків, місцеві жителі часто піддаються агресії з боку «сусідів». За словами людей, ситуація знаходиться поза їхнім контролем і набуває все більш гострий характер.

В ході прийому Ольгою Бабенко було надано низку консультацій, частина яких - з питань тарифоутворення на послуги теплопостачання та встановлення теплових лічильників.

 

 

Новини