28.11 1 рік тому

Ольга Бабенко привітала Український Політехнічний технікум з 90-річчям

Сьогодні в залі малої сцени Криворізького академічного театру драми і музичної комедії було шумно і багатолюдно!

Український політехнічний технікум відзначив свій 90-річний ювілей!

Історія одного з найстаріших навчальних закладів міста, розташованого по проспекту Поштовому, бере початок у далекому 1929 році як Криворізький залізорудний технікум. Це був перший навчальний заклад такого типу, як в нашому місті, так і в Україні в цілому. У роки стрімкого злету розвитку гірничорудної промисловості технікум став унікальною складовою в структурі політехнічної освіти.

Історичний шлях навчального закладу прикрашений доброю славою, гідними випускниками, значними успіхами, давніми традиціями, активним сьогоденням і перспективним майбутнім. За час свого існування заклад став рідною домівкою, школою життя, першою сходинкою у трудовій біографії для десятків і десятків тисяч своїх випускників.

За роки незалежності України колектив технікуму знайшов певні досягнення в організаційно-управлінської, навчально-методичної, виховної роботи. Постійно збагачує багаторічний досвід попередніх поколінь, використовуючи все краще, що було напрацьовано за 90 років існування навчального закладу. Постійно оновлюється матеріально-технічна база, яка дозволяє готувати фахівців високої кваліфікації.

Почесний гість свята - керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко приєдналася до привітань ювілярів: «Дозвольте мені від усього депутатського корпусу привітати весь величезний колектив, випускників, учнів з прекрасним ювілеєм - 90-річчям Українського політехнічного технікуму!

Така солідна дата говорить про те, що технікум має багатющу історію зі сталими традиціями, якими можуть пишатися лише обрані навчальні заклади країни. Але, незважаючи на таку унікальну дату, я хочу побажати - нехай це буде лише початок прекрасного шляху. Нехай Український політехнічний технікум продовжуває випускати висококваліфікованих фахівців для підприємств, як рідного промислового мегаполісу - Кривого Рогу - індустріальної столиці нашої держави, так і для інших промислових міст.

Впевнена, кращі традиції політехнічного технікуму, професійний досвід, здатність мислити і діяти відповідно до вимог часу дозволять вам прагнути до нових досягнень.

Я також бажаю вам, щоб, незважаючи на наявні труднощі, наша країна могла дати можливість і педагогам і випускникам технікуму реалізувати себе в житті, бути потрібними рідній державі, не шукати кращого життя десь за кордоном. Щоб для цього були всі підстави і аргументи. В першу чергу гідна оплата праці.

У цей святковий день від щирого серця бажаю всьому колективу міцного здоров'я, невичерпного ентузіазму, талановитих учнів, успіхів у примноження накопиченого досвіду, стійкості до всіх змін, динамічного розвитку та процвітання, натхнення, добра, благополуччя, реалізації найсміливіших ідей і проектів!»