Ольга Бабенко привітала учасників обласного турніру з кунг-фу

Сьогодні в нашому місті відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з Кунг-фу, який проходив на базі бійцівського клубу «Тай-Пан».

Близько 70 спортсменів у віковій групі - від 6 до 18 років, у ваговій категорії від 19 до 90 кг боролися за звання найсильнішого бійця. Серед учасників - представники школи єдиноборств Софіївського та Широківського районів, міста Дніпро, але більшість спортсменів - наші земляки - криворіжці.

І це вже усталена тенденція. За кількістю бійцівських клубів Кривий Ріг перевершує інші міста України. Не тому що тут люблять битися, а тому що вміють за себе постояти. Але найголовніше - молодь тягнеться до спорту, причому до цього чоловічого спорту. І дуже важливо - підтримати їх в цьому прагненні.

Слід зазначити, що криворізькі спортсмени беруть не тільки кількістю, а й якістю. У поточному році 10 спортсменів клубу «Тай-Пан» гідно поповнили список призерів, побувавши на чемпіонатах різних рівнів - України, Європи та світу.

В якості яскравого прикладу можна відзначити юного бійця Саміка Алієва, який зайняв перші місця на чемпіонатах Європи і світу відразу в двох стилях Кунг-фу.

Почесний гість обласного чемпіонату - керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькоій міськраді, лідер громадського об'єднання «За рідне місто» Ольга Бабенко привітала всіх присутніх зі спортивним святом! Подякувала за прекрасну організацію спортивних змагань голову обласної федерації Кунг-фу, президента професійно-бійцівського клубу «Тай-Пан» Ельчина Джавадова, а також весь тренерський склад за розвиток спорту, як в нашому місті, так і в області в цілому. За титанічну працю, енергію, терпіння, увагу, які вкладаються тренерами в кожного свого вихованця. Адже це наша спортивна еліта, гордість нашого міста, області, країни!

Висловила надію на більш вагому підтримку з боку спорткомітету Кривого Рогу в проведенні подібних чемпіонатів. Побажала всім учасникам - удачі, наполегливості, спортивного духу, міцного характеру, досягнення намічених цілей, максимального прояву своїх спортивних талантів, розширення своїх можливостей, непереборної волі до перемоги, ніколи не втрачати лідерства і завжди стояти на вершині п'єдесталу!

Кілька годин у впертій боротьбі під пильною увагою професійної суддівської команди, емоції зашкалюють (!), Підтримка уболівальників - максимальна! В результаті призові місця розподілилися наступним чином: 11 спортсменів, які посіли 1-е місця - вихованці клубу «Тай-Пан (м.Кривий Ріг); 8 місць - клуб «Барс-Інгулець» (м.Кривий Ріг), 3 місця - клуб «Тайгер» (м.Кривий Ріг); 2 місця - бійцівський клуб смт. Софіївка.

Новини